Catalina elma logosunda takılı kaldı

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
@Yiğit Gençer @claus @tristessehivernale kurulum gerçekleşti, hoşgeldiniz yerini de yaptım, masaüstüne de geldim. Fakat bir sorun var ki, her açılışta elma logosunda takılı kalıyor, hiçbir hata kodu yok, verbose mod açık. Elma logosunun altında çubuk var, azıcık dolmuş, öyle kalakalıyor.

İmaj buranın yani KemalAlkın'ın hazırladığı imaj.

Yardımcı olabilir misiniz @Yiğit Gençer @claus @tristessehivernale ?

@Yiğit Gençer @claus @tristessehivernale kurulum gerçekleşti, hoşgeldiniz yerini de yaptım, masaüstüne de geldim. Fakat bir sorun var ki, her açılışta elma logosunda takılı kalıyor, hiçbir hata kodu yok, verbose mod açık. Elma logosunun altında çubuk var, azıcık dolmuş, öyle kalakalıyor.

İmaj buranın yani KemalAlkın'ın hazırladığı imaj.

Yardımcı olabilir misiniz @Yiğit Gençer @claus @tristessehivernale ?
Donanım bilgilerin nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5-4200U
GT740M & HD 4400
240GB SSD
8GB 1600Mhz DDR3 RAM

IMG_20201119_113711.jpg

Burası da Hackintool bölümü.

Yeterli mi hocam?

Sanırım Clover kullanıyorsun? Uygun config dosyası kullan ve kext güncellemesi yap.
Hocam, kurulumu KemalAlkın'ın Clover imajı ile yaptım ancak EFI dosyası olarak @Yiğit Gençer hocamın Catalina EFI'sini kullanıyorum. Yani macOS'u Clover ile kurdum, aynı flaşa @Yiğit Gençer 'ın imajını yazıp da başlatıyorum bilgisayarı.
15 denemede 1 falan, girebiliyorum masaüstüne. Farklı bir forumdan HD4400 dahil edilmiş bir config ile açmaya çalışıyorum bilgisayarı.
Flaşın içindeki EFI dosyasını macOS'in içindeki EFI diskini mount edip oraya attım.
Masaüstüne ulaşmadan nasıl kext güncellemesi yapabilirim?
Nasıl bir yol izlemeliyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı