Catalina kurulum esnasında yeniden başlama

Makaleler
7
Daha fazla  
Merhabalar, macOS Catalina kuruyordum tüm BIOS ayarlarını ve Config seçimini doğru yaptım kuruluma başladım hiçbir hata vs ile karşılaşmadım.
Disk bölüntüsünü de yaptım, kuruluma başladım ancak kurulumun bitmesine az kala siyah ekranda yazılar hızlıca gelip yeniden başlıyor bu sorunu nasıl çözerim?
@blackandyellow hocam yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, macOS Catalina kuruyordum tüm BIOS ayarlarını ve Config seçimini doğru yaptım kuruluma başladım hiçbir hata vs ile karşılaşmadım.
Disk bölüntüsünü de yaptım, kuruluma başladım ancak kurulumun bitmesine az kala siyah ekranda yazılar hızlıca gelip yeniden başlıyor bu sorunu nasıl çözerim?
@blackandyellow Ağustos ayından beri forum üzerinde bulunmamaktadır. Birde benim Catalina EFI dosyam ile deneyiniz.
Not: Sayda linki içerisinde bulunan bilgileri iyi okuyun. Harici ekran kartı ile kurulum yapmayacaksanız değiştirmeniz gereken kodlar var.

Sanırım Apple bilgisayar kullanıyorsun yani Hackintosh'tan kuruyorsun, işlemcinin AMD olmaması gerek macOS işletim sistemi yanlızca Intel içindir. Belki uyumlu olmadığı için olabilir.

Geri
Yukarı