Çayda şekeri bırakmak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma bu video geldi nedense :).

İlk başlarda triplerinden geçilmiyordu bunların. Çayı şekersiz içmek, filtre kahve tüketmek. anksiyete bozukluğu gibi hastalıklara sahip olmak moda olunca ilk bunlar bayrak sallar. Sonra ayağa düşünce dağılırlar.

6 ay önce bende şekerli içiyordum sonradan bıraktım şekersiz tadı şekerliden daha iyi.
6 bardak falan çay içiyorsanız benim gibi 3 şeker atmak zararlı olabilir.

Çocukluktan beri şekersiz içmekten bahsetmiyorum. Şu an çaya 4 kaşık şeker atan biri olarak şekeri bırakmak sizce ne kadar zor olur? Bırakanlar siz neler yaşadınız? (az önce çay doldurduktan sonra evde şeker kalmadığını fark edince bu konuyu açmaya karar verdim :D)
Benden başka bu olayın cevabını kimse vermez. Çay taze olduğu sürece çayı şekersiz alışabilirsin yapacağın tek şey şekeri yavaş yavaş azaltmak ben 25 yıldan beri kahvehane çalıştırmaktayım.
Benden başka bu olayın cevabını kimse vermez. Çay taze olduğu sürece çayı şekersiz alışabilirsin yapacağın tek şey şekeri yavaş yavaş azaltmak ben 25 yıldan beri kahvehane çalıştırmaktayım.
Çay içtiğinde ağzın buruşacak işte çay içmeye ozaman anlarsın tadını şekerli çay fazla iyi değilidr sabahları 2 bardak şekerli çay içilebilinir. Ama devamlı olmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı