Çayın muhabbet keyfi mi, kahvenin muhabbet keyfi mi?

Çayın muhabbet keyfi mi kahvenin mi muhabbet keyfi mi?

• Çay reis

Oy: 26 74,3%
  • Kahve reis

Oy: 9 25,7%

• Oy verenlerin toplamı
    35
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çayın muhabbeti bayağı koyu oluyor ama kahve biraz sert gibi ya. Tatlı dili yok. Hep bir çıkışma, hep bir tatsızlık.

Soru biraz ters sorulmuş gibi geldi bana. Muhabbetin yanında çay keyfi derdim, ama çayın muhabbet keyfi denilince şöyle bir durup düşündüm. Çay muhabbet mi ediyor?

Son düzenleme:
Çay ile muhabbet ortami daha bir samimi oluyor. Kahve Türk kahvesi mi? Kahve ne olursa olsun çok da zevk vermiyor. Muhabbetin samimi olmasi gerekiyor bence.

Kahve resmiyet, cay samimiyet demektir. Tabii ki tercihler zevke göre de değişir.

Şu anki sevgilimi tanışma amacıyla yemeğe çıkarmıştım, yemekten sonra sıra hesap ödemeye gelince tabii ki itiraz etti. Baska bir zaman kahveyi de sen ısmarlarsın (bu bahane 2. buluşma icin super bir taktik, atin cebe) deyip işi kapatmıştım. Kahve içtik.

Şu an yaninda çayi bırak oralet bile içerim çünkü o samimiyeti yakaladık. :D

Karşımdaki insanın muhabbet keyfi. Siz çayla sohbet ediyorsunuz galiba.

Aynen.
Soru biraz ters sorulmuş gibi geldi bana. Muhabbetin yanında çay keyfi derdim, ama çayın muhabbet keyfi denilince şöyle bir durup düşündüm. Çay muhabbet mi ediyor?

Şaşırtmalı soru.
Kahve resmiyet, cay samimiyet demektir. Tabii ki tercihler zevke göre de değişir.

Şu anki sevgilimi tanışma amacıyla yemeğe çıkarmıştım, yemekten sonra sıra hesap ödemeye gelince tabii ki itiraz etti. Baska bir zaman kahveyi de sen ısmarlarsın (bu bahane 2. buluşma icin super bir taktik, atin cebe) deyip işi kapatmıştım. Kahve içtik.

Şu an yaninda çayi bırak oralet bile içerim çünkü o samimiyeti yakaladık. :D.

Vay karşim güzel tüyolar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı