CB Erdoğan: İnanın benim hiç sosyal medyayla işim yok

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
CB Erdoğan, Mersin'de 81 ilden üniversite kazanan gençlerle toplandı. Erdoğan, gençlerle oturdu. Onların sorusunu da cevapladı. Erdoğan, sorulan soruları cevapladı. O sorulardan birinin konusunu açmak istedim.

Biz uyandığımızda aklımıza ilk sosyal medyada bizi kimin takip ettiği geliyor. Siz kalktığınızda aklınıza ilk neler geliyor?
Eğer garipsemezseniz, inanın benim sosyal medyayla hiç işim yok. Ondan dolayı da çok rahatım. Benim tek derdim var; o günkü programıma hemen sabahtan itibaren dersime çalışmak. Çünkü sosyal medya şu anda toplumumuzun en önemli tahrik unsurudur. Şu anda toplumda ciddi manada yaralarımız varsa bunun arkasında sosyal medya vardır. Getirisi olumlu değil ama götürüsü çok ağır. Derslerimize daha çok çalışalım ve bu sosyal medya belasından da mümkün olduğunca sıyrılalım.

Sosyal medya evet, iyi bir şey değil. Ancak teknoloji çağındayız, uzak durmak mümkün değil. Olabildiğince kullanımı en aza indirmek için çabalanabilir bence. Tamamen uzak tutmak mümkün değil.

Cb Erdoğan, Mersin'de 81 ilden üniversite kazanan gençlerle toplandı. Erdoğan, gençlerle oturdu. Onların sorusunu da cevapladı. Erdoğan, sorulan soruları cevapladı. O sorulardan birinin konusunu açmak istedim.

Biz uyandığımızda aklımıza ilk sosyal medyada bizi kimin takip ettiği geliyor. Siz kalktığınızda aklınıza ilk neler geliyor?

Sosyal medya evet, iyi bir şey değil. Ancak teknoloji çağındayız, uzak durmak mümkün değil. Olabildiğince kullanımı en aza indirmek için çabalanabilir bence. Tamamen uzak tutmak mümkün değil.

YouTube'a başlayacakmış.

"Biz uyandığımızda aklımıza ilk sosyal medyada bizi kimin takip ettiği geliyor. Siz kalktığınızda aklınıza ilk neler geliyor?"

Hangi biz? Ben sabah uyanınca bilgisayar almadan önce dolar-TL durumuna bakıyordum. Şimdi her uyandığımda saate bakıp küfrediyorum. Kim bu biz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı