CB Erdoğan: Yüz yüze eğitimi devam ettirmekte kararlıyız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
CB Erdoğan, bugün yaptığı açılış konuşmasında yüz yüze eğitimi devam ettirmekte kararlı olduklarını, milleti aşı olmaya davet etti, devlet olarak aşı konusunda zorlayıcı yollara başvurmak istemediklerini, salgına karşı herkesin aşı olması gerektiğini belirtti.
Erdoğan, gençlere de seslendi. Her şeyi gençlerin istikbali için yaptığını belirtti, gençlere içindeki heyecanın sönmesine izin vermeyin, Allah'ın her birinize lütfettiği yeteneklerinin farkına varmaları gerektiğini, umudunuzu kimseye söndürmeye izin vermeyin, her şeye inanın, T.C. vatandaşı olmaktan daima iftihar edin, dedi.

Bakalım yüz yüze eğitimi devam ettirmekte kararlılar, umarım gereken yapılır. Gençlere karşı da çok ümit verici konuştu, umarım sadece konuşmayla kalmaz. Ardı da gelir diyelim. Kaynak.

Okulda boş sınıf yok bazı sınıflar dışarıda bekliyo boşta sınıf olmadığı için dersler boş hocalar ders işleyecek durumda değil. Lisede sadece 11-12. sınıflar aşılanıyor bazı 11. sınıf öğrencilerine aşı çıkmıyor bile öğrencilerin çoğu aşısızken saçma okulların açık olması bugün gittim gördüm kapanır 2 haftaya.

@Asdasgudas, zaten eğitim iyi değil. Uzaktan olunca hiç olmuyor, okullar açık kalmalı. Her yer açık, virüs sadece okullarda mı bulaşıyor? Hayır, hastalanacak adam illaki bir yerde hastalığı kapar zaten. Biraz da kısmet işi.

@Asdasgudas, zaten eğitim iyi değil. Uzaktan olunca hiç olmuyor, okullar açık kalmalı. Her yer açık, virüs sadece okullarda mı bulaşıyor? Hayır, hastalanacak adam illaki bir yerde hastalığı kapar zaten. Biraz da kısmet işi.
Kafeye gidiyoruz maskeyi açıyoruz kimse ağzını açıp şöyle bulaşıyor demiyor ama eğitime gelince herkes profesör kesiliyor. Ülkenin geleceği olan gençler yüz yüze eğitim almak istemiyor. Sonra uzaktan eğitim kötü diye ağlıyorlar. Bence devam ettirilmeli. Hatta vaka sayısı artsa bile iş yerleri kapatılsa bile okullar açık kalmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı