CBR 125 vs R25

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Büyük kapışma, kişiden kişiye değişen konu.

YAMAHA MI, HONDA MI?

afaf73a0-82ff-4251-a423-e6ebdd5f4594_image_for_silan_9899945_580x435.jpg

2015-cbr125r-2-repsol.jpg

Başlık biraz mantıksız olmuş. CBR 125 ile R25 karşılaştırmak saçma olur. Ancak Yamaha mı yoksa Honda mı derseniz ben Honda tercih ederim. Yedek parça ve işletme maliyetleri çok daha uygun, her yerde servisi ve ustası mevcut. Türkiye şartlarında Honda harici motosiklet kullanmak bütçe ister.

Başlık biraz mantıksız olmuş. CBR 125 ile R25 karşılaştırmak saçma olur. Ancak Yamaha mı yoksa Honda mı derseniz ben Honda tercih ederim. Yedek parça ve işletme maliyetleri çok daha uygun, her yerde servisi ve ustası mevcut. Türkiye şartlarında Honda harici motosiklet kullanmak bütçe ister.
efendim burda zaten türkiye şartları olarak konuşuyoruz ben belirtmedim hız veya güç diye bütçe ve zevk meselesi. :)
250 CC makine ile 125 CC makineyi kıyaslamak pek mantıklı değil. CBR 250 ile kıyaslasaydın bari.
250likte cbr alacağı için kıyaslama gereği duymadım efendim burada hız veya güç diye bir belirtme yapmadım zaten ekonomik olarak en çok birbirine benzeyen motor bunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı