CBR 125r Alınır mı ?

alican1998

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben cbr 125 r almayı düşünüyorum. Üniversitede 2007 2008 arası bir model düşünüyorum. Başlangıç motoru mudur ve yakıt tüketimi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite için benim almayı düşündüğüm motosiklet bu zaten.
2011 model ve sonrasını tercih et, ikinci el temiz piyasası 6-7 bin lira civarında.

Yakıt tüketimi desen şahane, tam öğrenci motoru. Okuluna da motor ile gidersin, her bir haltına da motor ile gidersin :)

Üniversite için benim almayı düşündüğüm motosiklet bu zaten.
2011 model ve sonrasını tercih et, ikinci el temiz piyasası 6-7 bin lira civarında.

Yakıt tüketimi desen şahane, tam öğrenci motoru. Okuluna da motor ile gidersin, her bir haltına da motor ile gidersin :)
cbr 125r candır hesabı yani bilgisiyar kurdu

Farklı firmaların 125'likleri ile arasında bu denli fiyat farkı varken cidden çok iyi bir seçenek haline geliyor.
Siyah renk 2014 model almayı düşünüyorum, bisikleti satıp para ekleyeceğim şahsen.

Arkadaşın önerdiği kanalı da izle, ben izlemeye başladım. 10. dakikada aynayı gömüyor ama çaktırmıyor arkadaş :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı firmaların 125'likleri ile arasında bu denli fiyat farkı varken cidden çok iyi bir seçenek haline geliyor.
Siyah renk 2014 model almayı düşünüyorum, bisikleti satıp para ekleyeceğim şahsen.

Arkadaşın önerdiği kanalı da izle, ben izlemeye başladım. 10. dakikada aynayı gömüyor ama çaktırmıyor arkadaş :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu kanalları çogunu biliyorum çok araştırma yaptım almaya karar vermeden önce ya alırsam 2012 yada 2013 cbr 125 yada 2012 2011 cbr 250 ailem alcağından tam ne alcaklarını daha konuşmadık

Arkadaşlar 1-2bin yukarı fiyata Yamaha YZF R125 de alınabilir. 2014 model olanları öneririm zira jenerasyona uğradı motor bloğu.
125R'dan çok daha yakışıklı bir motor ancak sele yüksekliği nedeniyle 175'den aşağısının kolay kolay kullanamayacağı da bir motor.
2015-Yamaha-YZF-R125-EU-Racing-Red-Studio-052.jpg

Benim önerim az daha ekleyip 250 lik alman. Bir süre sonra sana motor küçük gelecek ve değiştirme fırsatın vb. durumun olmayabilir. Almışken 250 lik olanını al ve onda öğren.

Benim önerim az daha ekleyip 250 lik alman. Bir süre sonra sana motor küçük gelecek ve değiştirme fırsatın vb. durumun olmayabilir. Almışken 250 lik olanını al ve onda öğren.
Başlangıç motoru arıyor arkadaşımız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı