CCleaner "yetkisiz değişimler engellendi" hatası

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayarıma kullanıyorum bildirim geliyor 2 debi CCleaner yetkisiz değişimler engellendi. Ayrıca buna izin vermek istiyorum ama koruma geçmişinde hiçbir şey yok.

1623839307220.png

1623839280560.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sadece Windows'un güvenliğini kullanıyorum. Emrullah önemli kanka bende şüpheleniyordum artık ayrıca CCleaner'i sildikten sonra ne kullanmalıyım?
Sildiyseniz daha fazla yardıma ihtiyacınız olmadığını düşünüyorum. Lakin forumdaki herkese inanırsanız her şeyi silmek zorunda kalırsınız. İyi günler.

Webteknodan gördüm vallahi sildim hocam bir şey yapar mı virüs falan koyarmı CCleaner.

Yok korkmanıza gerek yok Malwarebytes ile tarama yapmanızı öneririm. Bir de komut istemini yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girip %100 olduktan sonra yeniden başlatırsanız bilgisayarınız gül gibi olur merak etmeyin.

sfc /scannow

Yok korkmanıza gerek yok Malwarebytes ile tarama yapmanızı öneririm. Bir de komut istemini yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girip %100 olduktan sonra yeniden başlatırsanız bilgisayarınız gül gibi olur merak etmeyin.

SFC /scannow

Kanka galiba Avast CCleaner'e bir şey yapmış yorumlara baktım adam diyor ki "Avast gine yapmış yapacağını" vaybe.

Geri
Yukarı