CD FIFA20 alınır mı?

Kraltrx

Hectopat
60 TL'ye PS4 için CD'li FIFA20 Türkçe almayı düşünüyorum. Oyun güzel mi, eski mi hala oynanılabilir mi? 2022'yi mi bekliyeyim? Söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 alabilirsin ama 2021 kesinlikle alma tek kelimeyle berbat.

Aynen 2021 leş geldi gözüme 2020 oynamıştım birazcık arkadaşla güzeldi.
60 TL yüksek bir fiyat değil. Kenarda dursun canım sıkılınca oynarım arkadaşlarımla dersen alınır. 2022 yüksek ihtimal 419 TL'ye çıkacak.

Normalde 100-150 TL arası 2.eller 60TL'ye pazarlıkla alıyorum o yüzden ucuz geldi bana da.

Şahsen ben FIFA sürekli oynayan birisiyim. Bu sene almadım EA Play'den oynuyorum. PS4'üm var onda da arkadaşlar gelince oynarız diye FIFA 19 var. İkinci elden almıştım yanında aldığım çocuk hediye etmişti. Kutusu bile açılmamıştı. Yani alsanız zararını görmezsiniz. Yine aynı fiyattan satabilirsiniz bile. Belki daha yükseğe.

Şahsen ben FIFA sürekli oynayan birisiyim. Bu sene almadım EA Play'den oynuyorum. PS4'üm var onda da arkadaşlar gelince oynarız diye FIFA 19 var. İkinci elden almıştım yanında aldığım çocuk hediye etmişti. Kutusu bile açılmamıştı. Yani alsanız zararını görmezsiniz. Yine aynı fiyattan satabilirsiniz bile. Belki daha yükseğe.

Alıyorum o zaman teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı