CD koleksiyonu sizce öldü mü?

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, WoW denen oyunun sadece 1 expansion paketi eksik ve önceki sürümü almak istiyorum. Açıkçası ondan sonraki ve öncekiler var fakat alsam mı almasam mı bilemedim. Sizce bir değeri var mı? Yoksa ileride olur mu bilemiyorum, CD'ler öldü zaten. Fikirlere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar, WoW denen oyunun sadece 1 expansion paketi eksik ve önceki sürümü almak istiyorum. Açıkçası ondan sonraki ve öncekiler var fakat alsam mı almasam mı bilemedim. Sizce bir değeri var mı? Yoksa ileride olur mu bilemiyorum, CD'ler öldü zaten. Fikirlere açığım.
Ucuza bulursan al bence

Öldü ama ağlayanı yok henüz. :D Kritik sayılabilecek, önemli olacağını hissettiğiniz içeriklerin diskini saklayabilirsiniz. Mesela hiç açılmamış orijinal bir Windows 95 kopyası saklıyorum ve bu tatmin edici bir şey benim için. Gidip de GTA V diski saklamak istemem aynı zamanda. Koleksiyon değeri olan şeyleri bulmak önemli.

Eğer sizin için önemliyse neden olmasın. Para koleksiyonu yapanlar belki yüzyıllar önce kullanılmış ve artık değeri olmayan (çoğunlukla) paraları topluyor, belki de satın alıyor.
Zevk meselesi kısaca.

Ekran Görüntüsü 2021-05-09 02-27-07.png

Ekran Görüntüsü 2021-05-09 02-27-29.png

CD, DVD öldü artık kimsede yok.

Geri
Yukarı