CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 İçin Bir Kez Daha Özür Diledi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 özür

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için bir kez daha özür dilerken, oyunu düzeltmek için kararlı oldukları mesajını verdi. CD Projekt RED kurucu ortağı Marcin Iwinski tarafından stüdyonun Cyberpunk 2077 oyununu önceki nesil konsollara getirme görevini hafife aldığını kabul eden ve oyun üzerindeki çalışmaların devam edeceğine söz veren yeni bir tabiri caizse özür videosu paylaşıldı. Yayınlanan […]

Devamı: CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 İçin Bir Kez Daha Özür Diledi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Cyberpunk 2077 özür

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için bir kez daha özür dilerken, oyunu düzeltmek için kararlı oldukları mesajını verdi. CD Projekt RED kurucu ortağı Marcin Iwinski tarafından stüdyonun Cyberpunk 2077 oyununu önceki nesil konsollara getirme görevini hafife aldığını kabul eden ve oyun üzerindeki çalışmaların devam edeceğine söz veren yeni bir tabiri caizse özür videosu paylaşıldı. Yayınlanan […]

Devamı: CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 İçin Bir Kez Daha Özür Diledi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
PC optimizasyon da düzelecek mi?

Ben PC tarafında gerçekten çok bug görmedim. Bir bilemedin iki defa ağaçlar büküldü o kadar. Öyle arabaların havada uçmadı, arabaya binerken adamın ölmesi gibi daha bir çok bug bende olmadı.

Tamam anladık. İyi bir çocuk olup kendini PlayStation'a telafi ettirmeye çalışıyorsunuz fakat RX 570 ve R5 3500X sistemle ile 30-35 FPS almama ne yapacağız? Dediğim 30-35 FPS, FPS değil. Anlık olarak 20 küsüre indiği oluyor.

CDPR'ın PC için doğru düzgün bir açıklaması gözüme çarpmadı. 30-35 FPS almam benim sistemimin sorunu değil, CDPR'ın rezil mi rezil optimizasyonu.

Vallaha RTX 3060 Ti ile Ultra'da oynayamadıktan sonra bana özür dileseniz ne olur yav? RTX 2060 ile oynayabildiğim oyunu 3060 Ti'la oynayamıyorum. Önemli olan zamanında yapabilmekti işleri.

Haa aylar geçer kaymak gibi hale getirirler ki güvenim bitti yine az da olsa sinirlenen insanları tekrardan oyuna çekerler ama yine de ilk günkü başarıya Online olmadan ulaşabileceklerini sanmıyorum.

Tamam anladık. İyi bir çocuk olup kendini PlayStation'a telafi ettirmeye çalışıyorsunuz fakat RX 570 ve R5 3500X sistemle ile 30-35 FPS almama ne yapacağız? Dediğim 30-35 FPS, FPS değil. Anlık olarak 20 küsüre indiği oluyor.

CDPR'ın PC için doğru düzgün bir açıklaması gözüme çarpmadı. 30-35 FPS almam benim sistemimin sorunu değil, CDPR'ın rezil mi rezil optimizasyonu.
Aynen öyle videoda bir kere bile optimizasyon demedi sürekli bug sorunlarını halledeceğiz tarzında şeyler söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı