CD yeri kendiliğinden açılıyor

Wildwolf728

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bilgisayarımın CD yeri açılıp kapanıyor. Çoğu yerden araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Cd rom dan kaynaklanıyordur %99,999 %0,001 OlasıLıkla bi Psikopattan virüs yedin oda sadece Cd rom u açıp kapatıyor dicem ama Dediğim gibi Çok düşük Optik Okuyucunu Sök Hocam Kapağını da Çıkart Öle tak yerine kapaksız kalsın belki Kapaktaki Buton baskı yapıyordur Olur mu oLur dene bi :)

Cd rom dan kaynaklanıyordur %99,999 %0,001 OlasıLıkla bi Psikopattan virüs yedin oda sadece Cd rom u açıp kapatıyor dicem ama Dediğim gibi Çok düşük Optik Okuyucunu Sök Hocam Kapağını da Çıkart Öle tak yerine kapaksız kalsın belki Kapaktaki Buton baskı yapıyordur Olur mu oLur dene bi :)
teşekkürler
Kapattığında direk geri mi açılıyor? Yoksa belli bir aralığı vs ölçtün mü?

Bazı aralıklarda oluyor. Bilgisayar açılırken bir de bilgisayara bakarken oluyor. Her zaman olmuyor ama beni rahatsız ediyor.

Belki disk yeri bozulmuştur ya da birisi seni trojanlayıp trollüyordur. Ama ikinci ihtimal çok düşük çünkü sadece CD açmaz sizi bayağı korkutmaya çalışırlardı. Eğer kullanmıyorsanız CD-ROM'u kasayı açın onun için takılı olan 2 kabloyu çıkarın.

Şahsen CD belki de senede 1 takıyorum bence arkasından güç kablosunu çıkar devre dışı kalsın 😀
bencede en mantıklısı ama cd ile işlerin varsa yapmamanı tercih ederim
Belki disk yeri bozulmuştur ya da birisi seni trojanlayıp trollüyordur. Ama ikinci ihtimal çok düşük çünkü sadece CD açmaz sizi bayağı korkutmaya çalışırlardı. Eğer kullanmıyorsanız CD-ROM'u kasayı açın onun için takılı olan 2 kabloyu çıkarın.
işte bende o yüzden 00.1 ihtimalle dedi tek cd ile uğraşmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı