CD'den USB'ye geçirince video açılmıyor

bifteq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba forum sakinleri. Eski bir videonun olduğu bir CD var elimde video bildiğiniz exe formatında kaydedilmiş açınca da Roxio VideoDisc Player diye bir Player ile açılıyor. CD'ye kayıtlı iken PC'ye takıp çalıştırdığımda videoda bir sorun olmuyor. Fakat USB'ye atıp çalıştırdığımda No VideoDisc Loaded diye bir hata alıyorum video açılmıyor. Sorun ne olabilir? (Blu-ray okuyucusu olan PC ile USB'yi taktığım PC farklı.)

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-24_161742.png
    resim_2022-01-24_161742.png
    2,6 KB · Görüntüleme: 45
  • resim_2022-01-24_161815.png
    resim_2022-01-24_161815.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 41
  • resim_2022-01-24_161830.png
    resim_2022-01-24_161830.png
    7 KB · Görüntüleme: 42
Onun klasöründe de aynı şekilde dosyayı bulduğunuzu düşünüyorum Dİrekt USB'ye değil de önce masaüstüne sonra USB'ye atmayı dener misiniz?

Eğer mesajımı ÇÖZÜM olarak işaretleyebiliyorsan çok mutlu olurum :)
Soru olarak açmamışım o yüzden işaretleyemiyorum kusura bakma moderatör arkadaşlar görürlerse işaretlerler :)
Onun klasöründe de aynı şekilde dosyayı bulduğunuzu düşünüyorum Dİrekt USB'ye değil de önce masaüstüne sonra USB'ye atmayı dener misiniz?
Deniyorum.
Bu çözüm olmadı.

Son düzenleme:
Bu sorunu yaşaynlr oluyormuş.

Böyle bir makale buldum ama CD'nin de temiz olduğuna emin olun. Bilgisayrınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin Olmadı yukarıdaki yöntemleri denersiniz.
Makalede sıkıntı vardı ama bu hatayı nette arattığınızda bazı çözümleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı