CDPR 3 Witcher oyunu duyurdu

HakanCT

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Bütün oyunlar aynı yıl çıkacak mı diyorlar ben anlamadım. Niye altından kalkamaz diyorsunuz ki? Yavaş yavaş yapabilirler. Yeni Witcher oyunu geleceği zaten bilinen bir şeydi. Ve hayır Cyberpunk vakası yaşanmaz çünkü Witcher yapmayı biliyorlar.

Smith

Decapat
Bütün oyunlar aynı yıl çıkacak mı diyorlar ben anlamadım. Niye altından kalkamaz diyorsunuz ki? Yavaş yavaş yapabilirler. Yeni Witcher oyunu geleceği zaten bilinen bir şeydi. Ve hayır Cyberpunk vakası yaşanmaz çünkü Witcher yapmayı biliyorlar.
Hem oyun motorunu oyunla beraber gelistirmek zorunda degiller hem de hepsini CDPR yapmayacak. UE5'e gectikleri icin isleri hizlanmistir. Cyberpunk gibi oyun motoruyla oyunu gelistirmek zorunda kalmayacaklar yani. CDPR'in gelecek oyunlarindan umitliyim.

CDPR 3 tane Witcher oyunu yapacak(ayni anda degil). Sirius ve Canis Majoris ise farkli firmalara yaptiriliyor. Sirius; online olacak, Canis Majoris ise singleplayer open-world oyun olacak. Canis Majoris onceden Witcher serilerinde calismis kisiler tarafindan gelistiriliyor. Bu arada bunlar oyun adi degil, kod adi. Hadar ise yeni bir seri herhangi bir bilgi yok. Orion ise Cyberpunk'in yeni oyununun kod adi ama fazla bilgi bulamadim.
cdprlongtermoutlook.png

Son düzenleme:
Yukarı