Çözüldü "Cef_frame_exe" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Gitti şu an. Bir de ben yanlış yazmışım cef_frame_render.exe GameLoop'un konumunda. GameLoop kapattım ve gitti ama yine de korkuyorum.

Hani Steam üzerinden olsun GameLoop üzerinden olsun Google'a ya da tarayıcıya bağlanıyorsunuz ya bazen. İşte o tarayıcıyı açmayı sağlayan eklentiye verilen isim budur. Gönlünüz rahat olsun isterseniz yine de siz tam tarama yaptırın.
Görev yöneticisinde 3 tane "cef_frame_.exe" var. Bunlar nedir? Virüs olabilir mi?

Virüs olabilir. Kendi bilgisayarımdan görev yöneticisini açtım ancak öyle bir program bulamadım.

Fazla RAM veya işlemci kullanıyor ise Kaspersky ile taramanızı öneririm.

Gitti şu an. Bir de ben yanlış yazmışım cef_frame_render.exe GameLoop'un konumunda. GameLoop kapattım ve gitti ama yine de korkuyorum.

Hani Steam üzerinden olsun GameLoop üzerinden olsun Google'a ya da tarayıcıya bağlanıyorsunuz ya bazen. İşte o tarayıcıyı açmayı sağlayan eklentiye verilen isim budur. Gönlünüz rahat olsun isterseniz yine de siz tam tarama yaptırın.

Çözüm

Teşekkürler.

Geri
Yukarı