[Çekiliş sonlandırıldı] 2 adet Heroic (Altın) ve 1 adet Na'Vi (Parlak) 2020 RMR sticker çekilişi

Herkese tekrardan merhaba. Sorunsuz bir şekilde sonuçlanan bu çekilişimden sonra ikinci bir çekiliş yapmak istedim. Şimdiki çekilişimde 2 kişiye Heroic (Altın) | 2020 RMR, 1 kişiye Natus Vincere (Parlak) | 2020 RMR olmak üzere toplamda 3 ayrı kişiye CS:GO çıkartması vereceğim.

Eki Görüntüle 1077519Eki Görüntüle 1077519 Eki Görüntüle 1077521

KATILIM ŞARTLARI:

• Katıldığınızı belirtmek için sadece 1 kez ''Katılıyorum.'' yazmanız yeterlidir. Birden fazla ''Katılıyorum.'' yazan kişiler çekilişten elenecektir.
• Çıkartmayı Steam üzerinden takas yoluyla vereceğim için katılan kişilerde herhangi bir Steam topluluk pazarı kısıtlaması veya takas kısıtlaması olmaması gerekiyor.
Steam hesabında VAC, oyun yasaklaması olan kişiler çekilişe katılamaz.
• Katılımcıların Technopat Sosyal üzerinde en az 100 mesaja sahip olması gerekiyor.

Asil kazananlardan olan kişiler yukarıdaki şartlara uymazsa hak yedek kazananlara geçer. Kazananları açıkladığım zaman Steam hesabının bağlantısını paylaşması gerekmektedir. Şartlara uyduğunu teyit ettikten sonra kazananlara ödüllerini teslim edeceğim.

Çekiliş 22 Haziran 2021 Salı saat 23:59'da sona erecektir. Herkese iyi şanslar dilerim.
Katılıyorum.

Evet, an itibariyle çekiliş sonlanmış bulunmaktadır. Herkesin adını çekilişe tek tek kaydettim ve bir kere çektim.

2 adet Heroic (Altın) 2020 RMR çıkartmasının kazananları: @Herkesgibi @121228
1 adet Na'Vi (Parlak) 2020 RMR çıkartmasının kazananı: @Woolgatherer

Ödüllerinizi teslim etmem için lütfen Steam hesabı bağlantılarınızı paylaşın.

Talihliler.png

Yeni konular

Geri
Yukarı