[Sonlandı] Payday 2 çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kolay gelsin hocam. Bende olduğundan katılmayacağım. Ama çıkan arkadaşla oynayabiliriz.

Oyun bende var. Zamanında 1-2₺ gibi bir fiyata almıştım. Şimdiden alacak arkadaşa iyi eğlenceler. Güzel oyundur.

Merhaba, daha önce Witcher 3 için bir çekiliş yapmıştım. Bu sefer de Payday 2 için yapacağım. İsterse beraber de oynarız. Benim de karantinada canım sıkılıyor.🙂

çekilişe katılmak isteyenlerin "katıldım" yazması yeterlidir. Çekiliş 1 kazanan 1 yedek olarak açıklanacak. Çekilişi 18:00 gibi açıklamayı planlıyorum(18:30'da kazanana ulaşamazsam diğer kişiye, ona da 19:00'a kadar ulaşamazsam tekrardan çekiliş yapacağım). Zamanında açıklanamazsa sahte çekiliş yazmayın. İşim çıkabilir. Bol şans.

Referans çekilişim:

kazanan kişiye Discord üzerinden ulaşacağım.

Katılıyorum ama biraz geç yazabilirim okuldan dolayı başkasına vermeyin lütfen çıkarsa.

İsterseniz aynı değerde veya 6 TL'ye kadar başka oyunlar da alabilirim. Yukarıdaki bir kaç arkadaşa öyle yapacağım.
Çok teşekkür ederim hocam başka birisine alsanız daha iyi olur ben istediğim zaman istediğim oyunu alacak maddi durumdayım. Fiyatı önemli değil yani. 4 lira veya 400 lira genelde çok sıkışık değilsem kendim alıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı