Çekilişle 1 Kişiye Mafia 3 Hediye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Listede 77 sıradasınız, ancak Yusuf kuraya dahil etmemiş görünüyor, sanırım yoğunluktan unutmuş.
Neyse, olan olmuş, nasıl telefi ederiz peki? :)
Evet kontrol etmiştim zaten listede ismim olduğu için sorun olacağını düşünmemiştim. Siz elinizden geleni yaptınız zaten telafi söz konusu değil ki. Bu iyi niyetinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ama keşke arkadaş ekleseymiş. %1 şansım olsa bile katılmak isterdim. Neyse sağlık olsun.

İsmimi görünce sebepsiz gelen gururlanma duygusu... :D
Ekran Alıntısı.PNG

er36po Yusuf Ensar Ertan

Ben çekilişe katıldığım halde ismim o kağıtlarda yoktu. Unutmuşsunuz galiba.

Listede 77 sıradasınız, ancak Yusuf kuraya dahil etmemiş görünüyor, sanırım yoğunluktan unutmuş.
Neyse, olan olmuş, nasıl telafi ederiz peki? :)

Evet kontrol etmiştim zaten listede ismim olduğu için sorun olacağını düşünmemiştim. Siz elinizden geleni yaptınız zaten telafi söz konusu değil ki. Bu iyi niyetinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ama keşke arkadaş ekleseymiş. %1 şansım olsa bile katılmak isterdim. Neyse sağlık olsun.
Kusursuz olsun diye uğraştım ama olmamış. Erkan Abi'nin dediği gibi yoğunluktan/yorgunluktan isim kaynamış arada. 5 saatlik bir süreçte 17 dakikalık video sonucu böyle oldu. @İsyankar_47 sizinle özelden iletişime geçiyorum. Bir Mafia III olmasa bile telafi etmeye çalışırım. Kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı