Çekim için 4000 TL telefon tavsiyesi

Vincent Malloy

Decapat
Arkadaşlar ablam çok iyi fotoğraf çeken ve 4000 TL civarlarında telefon istiyor. Samsung'a karşı bir önyargısı var o yüzden A52 önerimi beğenmedi. Siz ne önerirsiniz?

BERWAR

Zettapat
Makaleler
11
@Androidin50tonu X3 NFC modelindeki sensör daha iyi. Yazılım ve donanım nedeniyle Nord N10 önerdim. Kamerasının daha iyi olmasını beklerdim ama. Bu fiyatta A52 modelinden daha iyi kamera performansı sunan yok. M11 Lite ve Note 10 Pro modelleri kamera olarak X3 NFC modelinden daha iyi. X3 NFC yerine Xiaomi tarafında bu modellere bakılmalı.

KS
KS
Vincent Malloy

Vincent Malloy

Decapat
Hocam linkini bıraktığım videoya göre POCO X3 NFC daha güzel çekiyor gibi geldi.
Fotoğraf örnekleri videonun sonunda mevcut.
POCO X3 NFC'nin daha iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
@Androidin50tonu X3 NFC modelindeki sensör daha iyi. Yazılım ve donanım nedeniyle Nord N10 önerdim. Kamerasının daha iyi olmasını beklerdim ama. Bu fiyatta A52 modelinden daha iyi kamera performansı sunan yok. M11 Lite ve Note 10 Pro modelleri kamera olarak X3 NFC modelinden daha iyi. X3 NFC yerine Xiaomi tarafında bu modellere bakılmalı.
Poco önerisini ben söylemeden mağazada beğenmiş, şimdi foruma konuya bakınca beğendiği ürünün önerildiğini görünce sevindim. Tekrar teşekkürler bilgilendirme için hepinize. 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Vincent Malloy

Vincent Malloy

Decapat
A52 istemiyorsa en yakın rakibi Mi 11 Lite kamerada.
Pocco'nun hoparlördeki titreme olayını beğenmemiş. Bunu almayı planlıyormuş, her an fikri değişiyor o yüzden bir şey demiyorum. 😁
1634829145975.png

Yukarı