Çekim yasası uyumaktır

Daha fazla  
Rüyamda bu cümleyi duydum ve çekim yasasına biraz göz gezdirdim. Bu aralar sezgilerimin fazla arttığını hatta 1 hafta önceden akrabalarımdan yaşlılardan birinin rahmetli olacağını çok iyi hissetmiştim. O kadar olanak varken bazen doğru tahminler yapıyorum. 2 gündür lucid rüya görüyorum. Bu gece biri beni izliyormuş gibi hissederek uyandım. İlgisi, bilgisi olanlar cevaplasın.

Sağlıklı beslen.

Magnezyum felan kullanıyor musun bu arada? Ben magnezyum içtiğim ilk gün sincap tarafından ısırılıp komaya girdiğimi görmüştüm rüyamda. Gece 1'de uyanıp daha da uyuyamadım.

Rüyamda bu cümleyi duydum ve çekim yasasına biraz göz gezdirdim. Bu aralar sezgilerimin fazla arttığını hatta 1 hafta önceden akrabalarımdan yaşlılardan birinin rahmetli olacağını çok iyi hissetmiştim. O kadar olanak varken bazen doğru tahminler yapıyorum. 2 gündür lucid rüya görüyorum. Bu gece biri beni izliyormuş gibi hissederek uyandım. İlgisi, bilgisi olanlar cevaplasın.
Uyku hapı al hocam ölü gibi uyursun

Bazı insanlar karamsardır ve sürekli başımıza birşey gelecek, birisine birşey olacak diye söylenip durur, bir halt olduğunda ön sezilerinin ne kadar güçlü olduğunu söylerler. Bu nedenle bir şey hissettiğinde yaz. Fikir kağıda geçtiğinde sende ne kadar tutarsız olduğunu anlayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı