Çekinmekten dolayı dershanedeki etkinliğe katılınmalı mıdır?

mertrocky

Decapat
Daha fazla  
Öncellikle şöyle söyleyeyim ben çok içime kapanık biriyim birileriyle arkadaş olmaktan çekiniyorum ve konuşamiyorum.

Neyse. salı günü dershanede sınıftan herkes yiyecek bir şeyler getirip sınıfça yiyecekmişiz. Ben de pek gitmek istemiyorum çünkü herkes birbiri ile arkadaş tek yalniz takılan benim ve bu da bır süre sonra koymaya başlıyor ve üzülüyorum.

Neyse sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim kendi benliğinin farkına var öncelikle ve git oraya otur takıl sohbet et sohbeti sarmayan boş kişileri ele diğerleriyle konuş.

Sen bir insansın onlarda insan onların senden seninde onlardan üstün herhangi bir yanın yok seni yemiyeceklerine göre git oraya böyle giderse ileride çok problem yaşarsın okulda özelliklede askerde.

İlk önce bir git aynaya bak, ardından tamamen dürüst bir şekilde kendine karşı öz eleştirini yap.

Dâhâ aynı ortamda bulunduğun insanlarla konuşmaya çekiniyorsun, senden bir şey olur mu?
Otur masaya ye yemeğini ve konuş insanlarla, bu günler bir dâhâ asla gelmeyecek.

Tıkınmayı boş ver spora başla 😃

Spora gidiyorum zaten hocam. 1 günden hiçbir şey olmaz. Bir de kilo almam lazım sıkıntı yok.

İlk önce bir git aynaya bak, ardından tamamen dürüst bir şekilde kendine karşı öz eleştirini yap.

Dâhâ aynı ortamda bulunduğun insanlarla konuşmaya çekiniyorsun, senden bir şey olur mu?
Otur masaya ye yemeğini ve konuş insanlarla, bu günler bir dâhâ asla gelmeyecek.

Doğru söylüyorsun hocam, yapacağım.

Kaçıncı sınıfa gidiyorsun? Yemek varsa gidilir 😋

12 oldum.

Geri
Yukarı