Çekoslovak Wolfdog beslenir mi?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Çok küçük yaşlardan bu yana kurtlara inanılmaz ilgim var. İnanın yabani bir kurt gördüğümde bile arkamı dönüp kaçmaktansa oturup hayranlıkla seyreden biriyim :D
Bu yüzden beslemek için ilk olarak kurt türevi olan Alman ve Sibirya kurtlarını düşünüyordum ancak wolfdogları daha birkaç ay önce keşfettim ve mükemmel hayvanlar. Görünümleri tamamen kurt olup karakterlerinin köpek gibi olması tam benlik. Aslında Amerika wolfdogları daha güzel duruyor ama Türkiye'de çok bulamadım.
Çekoslovak wolfdog beslenir mi?

Şu asalete bakar mısınız :D

Çekoslovak Wolfdog Köpeklerinin Özellikleri Nelerdir? - Biköpek

Bulabilsem ben de beslerim. Gerçekten güzel hayvanlar. Bir de Akita da severim.

Çok küçük yaşlardan bu yana kurtlara inanılmaz ilgim var. İnanın yabani bir kurt gördüğümde bile arkamı dönüp kaçmaktansa oturup hayranlıkla seyreden biriyim :D
Bu yüzden beslemek için ilk olarak kurt türevi olan Alman ve Sibirya kurtlarını düşünüyordum ancak wolfdogları daha birkaç ay önce keşfettim ve mükemmel hayvanlar. Görünümleri tamamen kurt olup karakterlerinin köpek gibi olması tam benlik. Aslında Amerika wolfdogları daha güzel duruyor ama Türkiye'de çok bulamadım.
Çekoslovak wolfdog beslenir mi?

Şu asalete bakar mısınız :D

Eki Görüntüle 1813478
Hangi şehirde besleyeceksin? Bu tarz köpeklerin sıcak yerlerde yaşarken çok fazla sıkıntılara uğradığını okumuştum.

Bulabilsem ben de beslerim. Gerçekten güzel hayvanlar. Bir de Akita da severim.
Tuhaf bir şekilde internette çok uyguna buldum ve bu kişi merdiven altı üretici de değil yani bayağı çiftliği falan var. İstiyorsanız size de gönderim siteyi.

Hangi şehirde besleyeceksin?
Bunun çok bir önemi yok. Konuştuğum kişi çok sıcak bir şehirde üreticiliğini yapıyor, hayvanlar da gayet sağlıklı ve mutlular.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı