Çektiğim fotoğraflar - 2020 4. Çeyrek

Böyle güzel fotoğraflar insanda dışarı çıkma isteği uyandırıyor. Ayrıca pandemiden önceki hayatın değerini bilemediğimiz gerçeği de ortaya çıkmış oluyor :) Virüs korkusuna eve kapanıp, dışardaki güzelliklerin tadını çıkaramıyoruz.

Teşekkürler arkadaşlar hepinize. Ne zamandır çekmiyordum, konu da açmamıştım hiç. Bugün bir konu görünce, aklıma geldi, açmak istedim. :)

Resimlere baktıkça bir daha bakmak istedim. Acaba hangi kamera ile çekildi fotoğraflar. Ben de başlamayı düşünüyorumda.

Canon 77D ile çektim. :)

4. fotoğrafta sonradan uygulanmış bir efekt var mı? Bu arada hepsi mükemmel, fotoğrafçılıkta idolümsünüz.

Teal & Orange denilen etki var. Renklerin Hue ayarıyla oynayarak elde edebilirsin. :)

Bana da öğretin.

Zevkle... :D
Hepsi çok güzel. Ama biraz daha geliştirilebilir. Çektiğin açı çok önemli. Bazılarında çok iyi ama bazılarında orta.

Her zaman mükemmel olmuyor, bir şeyler çekmeye çalışıyorum. Tavsiyen varsa, belirtebilirsin. :)

Hepsi çok iyi be, emeğinize sağlık. Kamera modelini öğrenebilir miyim?

Canon 77D

Böyle güzel fotoğraflar insanda dışarı çıkma isteği uyandırıyor. Ayrıca pandemiden önceki hayatın değerini bilemediğimiz gerçeği de ortaya çıkmış oluyor :) Virüs korkusuna eve kapanıp, dışardaki güzelliklerin tadını çıkaramıyoruz.

İş güç derken bayağıdır uzak kalmıştım zaten. Pandemi tuzu biberi oldu. Sadece yazın Astrofotoğrafçılık üzerine bayağı çalıştım, onun dışında ben de fırsat bulamadım.

Hayatımız değişti cidden, son 5 6 ayda.

Oyunların içerisinden kareler alabiliyor musunuz çektiğiniz fotoğraflar şeklinde? Bir çok kişinin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı