Çektiğim fotoğraflar - 2020 4. Çeyrek

Oyunların içerisinden kareler alabiliyor musunuz çektiğiniz fotoğraflar şeklinde? Bir çok kişinin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Çok oyun oynamıyorum. Ama Forza Horizon 4 ile alakalı bir konu açmıştım:

Çok oyun oynamıyorum. Ama Forza Horizon 4 ile alakalı bir konu açmıştım:
Gerçekten çok güzeller, farklı oyunlara da yönelirseniz güzel olur. Mesela RDR2, Metro Exodus, Witcher 3, çıktığında Cyberpunk 2077 vs. vs. Ama çok oynamamanız bu durumu engelliyor.😕 Belki bir gün ilginizi çeker de oynarsanız güzel kareleri buraya atmayı unutmayın. :)

İş güç derken bayağıdır uzak kalmıştım zaten. Pandemi tuzu biberi oldu. Sadece yazın Astrofotoğrafçılık üzerine bayağı çalıştım, onun dışında ben de fırsat bulamadım.

Hayatımız değişti cidden, son 5 6 ayda.
Gerçekten ne olacağı belli olmuyor. Yarın yokmuş gibi yaşamak lazım. Pandemi öncesindeki rahatça gezdiğimiz ve sosyalleştiğimiz günlere geri dönebilecek miyiz, meçhul.

Gerçekten ne olacağı belli olmuyor. Yarın yokmuş gibi yaşamak lazım. Pandemi öncesindeki rahatça gezdiğimiz ve sosyalleştiğimiz günlere geri dönebilecek miyiz, meçhul.

Evet öyle maalesef. Şimdi Üsküdar'dan vapura binip Eminönü'ne gitmek bile tehlikeli geliyor insana. Umarım güzel günlere ulaşırız, en kısa zamanda. :)

Fotoğraflar çok güzelmiş hocam, bu alanda ilerlemeyi düşündünüz mü? Bu arada fotoğrafları ne ile çektiniz?

Bu diyen çok oluyor, ancak Elektrik Elektronik mühendisiyim normalde. Fotoğrafı ise hobi dışında yapmayı hiç düşünmedim. :)

@SideWinder kamera olarak hangi model kullandınız hocam?

Bu arada elinize emeğinize sağlık gayet güzel olmuş özellikle arka da ki fokuslama bulanıklaştırma efektini aşırı beğendim.

Canon 77D. Lens olarak ise; 50mm f1.8, 70-200mm f2.8, 17-50mm f2.8 gibi lensleri kullandım. :)

4. fotoğrafa düştüm. Neresidir orası?

Yıldız parkı. :) Kasım sonu gibi çekmiştim, geçen sene. Eğer İstanbul'daysanız, bu sene sonu da aynı görüntüye şahit olabilirsiniz. :)

Evet öyle maalesef. Şimdi Üsküdar'dan vapura binip Eminönü'ne gitmek bile tehlikeli geliyor insana. Umarım güzel günlere ulaşırız, en kısa zamanda. :)

Bu diyen çok oluyor, ancak Elektrik Elektronik mühendisiyim normalde. Fotoğrafı ise hobi dışında yapmayı hiç düşünmedim. :)

Canon 77D. Lens olarak ise; 50mm f1.8, 70-200mm f2.8, 17-50mm f2.8 gibi lensleri kullandım. :)

Yıldız parkı. :) Kasım sonu gibi çekmiştim, geçen sene. Eğer İstanbul'daysanız, bu sene sonu da aynı görüntüye şahit olabilirsiniz. :)
Lens alırken neye dikkat emeliyiz hocam? 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı