Celal Şengör taciz skandalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Prof. Dr. Celal Şengör'ün katıldığı Zoom etkinliğinde öğrencisine uyguladığı tacizi ‘anı anlatır' gibi rahat şekilde anlatması tepki çekti.
Bu adam kendi alanında başarılı ama yaptığı aklım almıyor resmen...
Bu arada sosyal medyada feministler bayağı tepki gösterdi.
Kaynak: 

Akolanimosa

Hectopat
Katılım
5 Ağustos 2017
Mesajlar
51
Bir taciz olayını bile "Ateisttir yapar"a çeken insanlar var. Siz delirmiş olmalısınız! Konuşulması gereken konu bu değil ama senin kafan ancak buna çalışıyor madem; dünyada tecavüz oranlarının yüksek olduğu ülkeleri, yurt-vakıf kisvesi altında taciz gören çocukların hangi dine mensup insanlardan bu tacizi yaşadıklarını göremeyecek kadar sığ ve akılsızsın. Kendi ahlakın olmadığı için diğer insanları da senin gibi sanıyorsun. Vicdanın yok, dinini vicdan bellemişsin kendine; bellki ki onu da yarım yamalak yaşıyorsun. Rezil insan.
Kadının yaşadığı durumu, bunun çözümünü, gelecekte tekrar edilmemesi için gerekenleri konuşacağımıza senin gibi sığırlar yüzünden din konuşuyoruz şurada. Yazık...
Noldu Receb gerçekler ağrına mı gitti?
 
Katılım
20 Mayıs 2021
Mesajlar
725
Çözümler
3
Yer
Omsk / R.N.R.G
Bir taciz olayını bile "ateisttir yapar"a çeken insanlar var. Siz delirmiş olmalısınız! Konuşulması gereken konu bu değil ama senin kafan ancak buna çalışıyor madem; dünyada tecavüz oranlarının yüksek olduğu ülkeleri, yurt-vakıf kisvesi altında taciz gören çocukların hangi dine mensup insanlardan bu tacizi yaşadıklarını göremeyecek kadar sığ ve akılsızsın. Kendi ahlakın olmadığı için diğer insanları da senin gibi sanıyorsun. Vicdanın yok, dinini vicdan bellemişsin kendine; bellki ki onu da yarım yamalak yaşıyorsun. Rezil insan.

Her şeyin içine din sıkıştıran insanların zihniyetini sorgulamak lazım.🙁
 

Fl3x

Decipat
Katılım
21 Şubat 2020
Mesajlar
3.689
Makaleler
2
Çözümler
4
İlber Ortaylının da buna benzer bir olayı vardı. Yayını kapatırken "Maşallah, şuna bak." diyordu. Ama söyleyen İlber Ortaylı olduğu için normalleştirilmişti.
 

TheMarqE

Decapat
Katılım
28 Mart 2020
Mesajlar
2.489
Makaleler
4
Çözümler
13
Yer
@AcRe Und'un yolundan ✨
O yüzden mi kadınlar Müslüman ülkelerden kaçmak için bir tarafını yırtıyor? Defol git şuradan 👉

Bence Müslüman ülke dememeliyiz o ülkelere, İslam'ı kötü göstermeye çalışan terör örgütlerinin yönetimi altında kalan ülkeler, Taliban, Işid, Deaş gibi örgütler.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı