Celal Şengör'e soruşturma şoku

Celal Şengör ünlü bir akademisyen, jeolog ve bir bilim insanı biliyorsunuz. İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsünde de ayrıca görev yapmakta kendisi.

Son zamanlarda taciz skandalı ile gündeme geldi, biliyorsunuz. Böyle bir olayı bu adamdan beklemiyorduk, görev yaptığı yer olan İTÜ yaptığı açıklamasında ilgili akademisyen hakkında soruşturma başlatıldığını belirtti. Bu olayın en kısa süre içerisinde çözülmesi dileğiyle diyelim. Çok iğrenç bir olay çünkü.

Celal Şengör'ün taciz skandalı olayını bilmeyen varsa bağlantıya tıklayarak ilgili Technopat kullanıcı haberini okuyabilir. Kaynak.


 

Jack of Blades

Kilopat
Katılım
9 Ocak 2014
Mesajlar
6.560
Makaleler
10
Çözümler
6
Bu bir şok değil, olması gereken. Dediklerini gerçekten yapıp yapmadığına dair bir kanıt yok ama dedikleri gerçek olmasa hatta aklındaki fantezi bile olsa herkese açık şekilde böyle saçma sapan söylemlerde bulunursan buna karşı reaksiyon alınır.

Dediğini gerçekten yapmışsa bu tacizdir, konumundan dolayı öğrenciden karşılık almayacağını bilerek yaptığı bir istirmardır. Dediklerini yapmayıp laf olsun diye söylemişse bile adamın akıl sağlığı ve fantezi dünyası hakkında bize önemli bir ipucu veriyor bu durum.
 

suskunkedi

Hectopat
Katılım
27 Eylül 2019
Mesajlar
2.274
Makaleler
3
Çözümler
3
indir.jpg
 

T129Atak

Centipat
Katılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
2.399
Makaleler
2
Yer
Sweden?
Taciz demeyenlere diyorum. İşte içinizdeki kin ve nefret. Hemen karşıt düşünce.
Buradan kinli mi olduğum ortaya çıktı?
Düzgün açıklayamamışsın 10 kişiye sor 9'u Celal'i tuttuğunu anlar.
İroni yapıyorsak anlaşılır şekilde yapalım.
Neyse onu tutmamanız sevindirici.
Tepkim ise Celal'i savunduğunu düşünmemdi.
 

LastPlayer

Hectopat
Katılım
9 Temmuz 2019
Mesajlar
2.234
Makaleler
2
Çözümler
43
Yer
VSCode
Ateist bilim adamları böyledir dinlemeyin onları inanmayın onlara sizleri yoldan saptırmaya çalışıyorlar gerçekleri görmek için tövbe edin hakkın yolunu bulun hükümetten yana olun üniversitelere bundan sonra inançsız değil inançlı atamalar yapılacaktır fakat hükümet yandaşı olacak çünkü sadece ama sadece gerçek mümin onlardır 😀 bu olayın ülkemizde varacakı yer burası olur.
"İnançlı" diye bildiğin kişiler çok güzel örnek oluyorlar :)
 
Yukarı