Celeron 530 sistem Windows USB'si Boot edilmiyor

Moolong

Kilopat
Sistem:
  • DDR3 2 GB RAM
  • Intel Celeron 530 işlemci.
Sistem kötü olduğundan dolayı sistemi Windows 8.1'e düşürmek istedim. Flash diskimi kurdum. BIOS'ta 3 adet seçenek var; Multi Flash Render, SATA (bir şeyler yazıyor ama ona bakmadım), TSS (ile başlayan bir şey).

Ben Multi Flash Render'ı seçiyorum PC normal açılıyor, TSS ile başlayanı seçiyorum yine normal açılıyor, SATA olanı seçtiğimde ise otomatik onarıma geçiyor.
USB yanlış mı diye baktım, Microsoft'tan indirdim ISO'yu ve dosya gezgini ile açıp USB'ye atıp setup'ı açmayı denedim. Açılıyor ama nedense PC açılırken setup'a gelmiyor?
Sistem:
  • DDR3 2 GB RAM.
Sistem kötü olduğundan dolayı sistemi Windows 8.1'e düşürmek istedim. Flash diskimi kurdum. BIOS'ta 3 adet seçenek var; multi flash render, SATA (bir şeyler yazıyor ama ona bakmadım), tss (ile başlayan bir şey).

Ben multi flash Render'ı seçiyorum PC normal açılıyor, tss ile başlayanı seçiyorum yine normal açılıyor, SATA olanı seçtiğimde ise otomatik onarıma geçiyor.
USB yanlış mı diye baktım, Microsoft'tan indirdim ISO'yu ve dosya gezgini ile açıp USB'ye atıp Setup'ı açmayı denedim. Açılıyor ama nedense PC açılırken Setup'a gelmiyor?

Cevabını bilen yok mu?
Sistem:
  • DDR3 2 GB RAM
Sistem kötü olduğundan dolayı sistemi Windows 8.1'e düşürmek istedim. Flash diskimi kurdum. BIOS'ta 3 adet seçenek var; Multi Flash Render, SATA (bir şeyler yazıyor ama ona bakmadım), TSS (ile başlayan bir şey).

Ben Multi Flash Render'ı seçiyorum PC normal açılıyor, TSS ile başlayanı seçiyorum yine normal açılıyor, SATA olanı seçtiğimde ise otomatik onarıma geçiyor.
USB yanlış mı diye baktım, Microsoft'tan indirdim ISO'yu ve dosya gezgini ile açıp USB'ye atıp setup'ı açmayı denedim. Açılıyor ama nedense PC açılırken setup'a gelmiyor?

Cevabını bilen yok mu?
Bunun cevabını bilen yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı