Celeron B820 1.70 GHz sisteme hangi Windows uygundur?

muhammed jackson

Femtopat
Daha fazla  
RAM
6 gb
Ekran kartı
İntelR HD Graphics
İşlemci
İntelR Celeron CPU B820 1.70GHZ
Biliyorum sistem biraz kötü ama oyun falan oynamam. Sadece League of Legends oynarım o kadar gerisinde Netflix falan YouTube falan işte Windows 7'den bıktım artık çok hata veriyor oyunlarda falan 8.1 geçmiştim ama lisans süresinden mi bilmiyorum ama yavaşlamıştı oyunlarda FPS düşüklüğü falan yaşamıştım bende 7 Ultimate'e döneyim dedim ama yine hata veriyor son olarak size kaldım Windows 10 ISO yğklemeyi denedim ama hata veriyor nedense. Size kaldım yani öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum sistem biraz kötü ama oyun falan oynamam. Sadece League of Legends oynarım o kadar gerisinde Netflix falan YouTube falan işte Windows 7'den bıktım artık çok hata veriyor oyunlarda falan 8.1 geçmiştim ama lisans süresinden mi bilmiyorum ama yavaşlamıştı oyunlarda FPS düşüklüğü falan yaşamıştım bende 7 Ultimate'e döneyim dedim ama yine hata veriyor son olarak size kaldım Windows 10 ISO yğklemeyi denedim ama hata veriyor nedense. Size kaldım yani öneriniz nedir?
OgnitorenKs hocamızın paylaştıklarını deneyebilirsin

@408157

Bana göre Windows 7 Windows 8.1 çok farklı değil. Ama 8.1 bir tık ağır geliyor. Windows 10 ise disk hızına daha yoğunluk istesede işlemci gücüde önemli. Bence siz disk hızından dolayı sorunu daha fazla yaşıyorsunuz. İmkanınız varsa SSD kullanmanız daha iyi olur.

Tabiri caizse, işlemci kötü. SSD yok gibi gözüküyor. RAM yeterli. Windows 10 geçmenizi önermem, bu sisteme anca Windows 8.1 ya da Windows 7 olur. Windows 7'den sıkıldıysan Windows 8.1'e geçebilirsin. Geçtiğin zaman bu rehberi yapmayı dene:

@408157

Bana göre Windows 7 Windows 8.1 çok farklı değil. Ama 8.1 bir tık ağır geliyor. Windows 10 ise disk hızına daha yoğunluk istesede işlemci gücüde önemli. Bence siz disk hızından dolayı sorunu daha fazla yaşıyorsunuz. İmkanınız varsa SSD kullanmanız daha iyi olur.

SSD hakkında bir bilgim yok hocam aydınlatırsanız sevinirim

Windows 8.1 Embedded Industry Pro veya 10 1507 LTSB geçin. SSD yoksa 8.1 geçmeniz daha iyi olur.

SSD hakkında bir bilgim yok hocam, aydınlatırsanız sevinirim.
CrystalDiskInfo yükleyip ekran resmi gönderir misiniz?

Geri
Yukarı