Celeron laptop fiyatının 5.199,90 TL olması

Ya gerçekten kötü bir durum bu. Celeron çöpüne 5K fiyat biçmek nedir ya! 8-9 yıl önce 2K paraya İ7 laptop alınıyordu şimdi Celeron alınıyor. Şu an bunu yazdığım laptop 2011 yılında aldığım İ7 işlemciye sahip bir laptop ve sadece 2K paraya almıştım. Şimdi 2K'ya anca İPad alınıyor.
2k ya ipad alana helal olsun 3000-3200 tl en az

Evde köşede duran 3. nesil i5 laptopu satayım da bir işe yarasın bu ne arkadaş. E bunları gören satıcılar da 1050 laptopa 5000TL der tabi :D

Şu yorum bence bir dünya klasiği olmalı. Bunu yazacak kadar ne yaşadı acaba. "Fiyatına göre gayet başarılı bir laptop". Bence fiyatına göre gayet başarılı bir kazık.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    6,5 KB · Görüntüleme: 36
Şu yorum bence bir dünya klasiği olmalı. Bunu yazacak kadar ne yaşadı acaba. "Fiyatına göre gayet başarılı bir laptop". Bence fiyatına göre gayet başarılı bir kazık.
4-5 sene önce en kral Laptoplardan alıyorduk yazık yav. 2016'da GTA 5'i medium 720P'de açan Laptopu 1300 liraya almıştım.

4-5 sene önce en kral laptoplardan alıyorduk yazık yav. 2016'da GTA 5'i medium 720P'de açan laptopu 1300 liraya almıştım.

Aynen hocam o dönemler laptop fiyatları hem şimdi ki gibi abartı değildi hem de fiyatlandırmalar düzgündü. Bende mesela 2011 yılında o dönem 2005'den beri kullandığım kasayı 600-700 lira gibi bir fiyata satıp yerine 2000 lira civarına hala kullandığım Samsung RF511 model laptopu almıştım. GTA 5'i bilmiyorum ama diğer oyunları hala rahatça oynatıyor. Bir de o dönemler çıkan laptoplarda dandik kasalar, dandik bileşenler kullanılmazdı. Alan kişiyi üzmezdi. Ekonomide şimdiye göre nispeten iyiydi tabii. Dolar 1 lira civarındaydı daha. Keşke geri dönebilsek. Şu Celeron laptopları gördükçe intihar edesim geliyor. 20 yıl önce nasıl yavaşlarsa hala daha yavaşlar ve hala da üretiliyor utanmadan.

O yorum benim de dikkatimi çekmişti. Yorumlar ürünü satın alan kişilerin yorumu olduğu için yüzümde tuhaf bir tebessüm belirdi. Fake üyelik değildir sanırım deyip geçiştirdim. Yani bilemiyorum... :D Yoksa bir insan celeron laptopu nasıl beğenebilir aklım almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı