Celeron N3060 1.60GHz işlemci nasıl yükseltilir?

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba. Yukarıda da dediğim gibi bu işlemciyi nasıl yükseltebilirim? İnternette bazen görüyorum. Mesela 2.50GHz'den 3.33 gibi bir şey yapıyorlar nasıl yükseltiliyor, söyler misiniz?

Laptop işlemcisi sanırım. Sizin cihazınız dahil olmak üzere laptop işlemcilerinin önemli bir kısmı değişmezler ve hız aşırtmaya izin vermezler. Yapabileceğiniz en iyi şey şayet memnun değilseniz satıp üstüne para saymak olacaktır

Laptop işlemcisi sanırım. Sizin cihazınız dahil olmak üzere laptop işlemcilerinin önemli bir kısmı değişmezler ve hız aşırtmaya izin vermezler. Yapabileceğiniz en iyi şey şayet memnun değilseniz satıp üstüne para saymak olacaktır
Hayatta satmam bu bilgisayarı. 😡 Ben nasıl yükseltilir diyorum nasıl satabilirim demiyorum.

Hayatta satmam bu bilgisayarı. 😡
Benim sorunum değil sıkıntılı kardeş. Ben sana sadece üst hızlara erişebileceğin tek çözümü sundum. İster yap ister yapma beni ilgilendirmez

MSConfig ile olabilir. Ama Intel'in sitesinden, GHz yükseltme destekler mi bir bakın.
Msconfig ile hız aşırtma? Hemde çarpan kilidi kapalı bir işlemci için. Çılgınca dahiyane fikirler 💡

Mümkün değil

Yeni konular

Geri
Yukarı