Celeron N3060 sistemin oynatacağı oyun önerileri

Ege29912

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda oynayacak oyun kalmadı ve bu yüzden konu açıyorum bu benim ilk konum yazım yanlışım olursa kusuruma bakmayın.
Sistemim: Intel Celeron N3060 2.48GHz işlemci(100 de 100 kullanımda)
Intel HD Graphics 400 2 GB (sanırım)
4 GB RAM
1366x768 monitör
Windows 10 Home

Bilgisayarımda oynayacak oyun kalmadı ve bu yüzden konu açıyorum bu benim ilk konum yazım yanlışım olursa kusuruma bakmayın.
Sistemim: Intel Celeron N3060 2.48GHz işlemci(100 de 100 kullanımda)
Intel HD Graphics 400 2 GB (sanırım)
4 GB RAM.
1366x768 monitör.
Windows 10 Home.

Aynı bilgisayar hocam oynadığınız oyunlar var mı önceden.

Aynı bilgisayar hocam oynadığınız oyunlar var mı önceden.
counter strike 1.6,among us,assassins creed 2,stick fight the game oynadım oynadığım bide assassins creed 4 var ama takıla takıla gemiye kadar gelebildim sonra bıraktım
edit:stardew valley ve zula yı unutmuşum valorant da antreman modundayken en düşükte droplarla 20 fps açıyo ama oynanmıyo hareket edersen çöküyo

Counter-Strike 1.6, Among Us, Assassin's Creed 2, stick fight the Game oynadım oynadığım bir de Assassin's Creed 4 var ama takıla takıla gemiye kadar gelebildim sonra bıraktım.
Edit: Stardew valley ve Zula'yı unutmuşum Valorant da antrenman modundayken en düşükte droplarla 20 FPS açıyor ama oynanmıyor hareket edersen çöküyor.

Benim oynadıklarımı oynamışsınız. Ama bende Assassin's Creed 2 biraz kasıordu ama Brotherhood kasmadan oynadım.

benim oyunu bırakmamdak tek sebeb ttakılma değildi tüm oyunu 100 de 100 bitirmek istedim ama 'şu görevi 8dk içinde yap' diyen yan görevimsi şeylerden bıktım

Portal serisi, Half life serisi ve Left 4 dead serisi.
left 4 death in ilk oyunu dışında hepsini bitirdim
Bu videodan bakıyordum ama neredeyse hepsi benim PC de kasıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Skyrim tarzı oyun önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
VRAM'nize bakın 128 MB veya altı VRAM varsa normal RAM'dan 512 alıp VRAM yapabılırsınız oyunlarda manuel bir sekilde optımıze etmye calısın veya Razer Cortex kullanın Windows 10 yerine Win 8.1 standard kur sonra gereksiz hizmetleri kapat bu ayarlar oyunlarda FPS artısı saglayacaktır.
Benım onerım birazeski bir oyun 18 wos haulın ındırıp otobus mod kurup oynayabılırsın.
ETS 2 indir veya ETS 1 ETS 2 de en dusuge al iyi bir sekilde oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı