Celeron N4000 sisteme oyun tavsiyeleri

League Of Legends
PUBG Lite
Low da CS:GO
Yüksekte CS:Source
cs go very low 640 480 de 13 almaya başlamıştım sildim source 2 ye kadar oynamıcam
Half Life 2
NFS MW
Mafia 1
Medal Of Honor : Frontline
hl 2 oynamıyan yoktur nfs mw eski pc de oynamştm ama bitirmedim mafia 1 az bişe oynadm medal of honor eskiden cdsi vardı ama oynamadım öneri için tşk
League Of Legends
PUBG Lite
Low da CS:GO
Yüksekte CS:Source
pubg liteıda denedim sonuç iç açıcı değil lol fena drop giriyor ve kötü oynuyorum

Son düzenleme:
cs go very low 640 480 de 13 almaya başlamıştım sildim source 2 ye kadar oynamıcam

hl 2 oynamıyan yoktur nfs mw eski pc de oynamştm ama bitirmedim mafia 1 az bişe oynadm medal of honor eskiden cdsi vardı ama oynamadım öneri için tşk

pubg liteıda denedim sonuç iç açıcı değil lol fena drop giriyor ve kötü oynuyorum
Steam'de 18 TL'ye CS:Source var. Intel HD Graphics 3000 ekran kartında bile 50 FPS'te oynanabiliyor. Sizin de rahat oynayabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca şuanda Steam'de Left 4 Dead 2, 3 TL'ye satılıyor. Left 4 Dead 2, Pentium işlemcide bile çalışıyor.

Steam'de 18 TL'ye CS:Source var. Intel HD Graphics 3000 ekran kartında bile 50 FPS'te oynanabiliyor. Sizin de rahat oynayabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca şuanda Steam'de Left 4 Dead 2, 3 TL'ye satılıyor. Left 4 Dead 2, Pentium işlemcide bile çalışıyor.
steame para yükleyemediğim için sağlamindire go prrr
loll.PNG
20200926_122114.jpg

Son düzenleme:
Korsan oyun kullanmak bilgisayarınıza virüs bulaştırır. Siz fark etmeseniz bile aslında arkaplanda bilgisayarınız Bitcoin madenciliği gibi işler yapıyor hale gelir. Bu durumda da bilgisayarınız ciddi zararlar görebilir.
biliyom ama mecburi maddi sıkıntılarımız yüzünden babam kredi kartı gibi şeyleri iptal etti

Yeni konular

Geri
Yukarı