Cem Korkmaz abartılıyor

Herkes, Cem Korkmaz'ı tanır.
Hayır. Herkes tanımaz. Çok ünlü biri değil.
Mediacraft'ta video çeken biriydi ve vefat etti ancak çok abartılıyor.
Abartıldığını ilk defa senden duyuyorum.
YouTube tarihinde ne nice YouTuberlar öldü ama 2 günde solup gittiler
O youtuberler kim söyler misin?
şimdi size sorsam 6 yıl önce şehit olan kahraman bir Türk askerinin adını sorsam hepiniz susarsınız.
Bunun konuyla ne alakası var? Boşa duyar kasma.
Mesela Kobe Byrant YouTuber olmasa bile milyonların tanıdığı bir basketbolcu. Vefat etti, Allah rahmet eylesin ancak 1-2 haftada püf unutuldu ama Cem Korkmaz 6-7 yıl olmasına rağmen bir şekilde gündemde duruyor.
Senin mantığın ile gidersek asıl abartılan Kobe Bryant. 2020 videolarında depremler ve salgınlar gibi önemli durumların yanında hep Kobe Bryant adlı kişiden bahsediliyordu. Kobe Bryant'ın ölmesini sanki felaket gibi anlatıyorlardı. Tamam. Kobe Bryant adlı kişinin hayranları olabilir ve onlar üzülebilir fakat 2020'de yaşanan felaketlerden ve kötü durumlardan birinin de Kobe Bryant'ın ölmesi olduğunu söyleyen çok kişi olduğunu gördüm.
Bir örnek daha vereyim; Eriksen, Danimarka-Finlandiya maçında kalp krizi geçirdi ve gündem oldu. 1-2, en fazla 4 haftada unutulacak. Bekleyin ve görün. Cem Korkmaz'ın bu kadar abartılmasının nedeni nedir ya?
Abartıldığını nerede gördün? Cem Korkmaz'ın olduğu videoların altına Allah rahmet eylesin gibi yorumların yazılması abartıldığı anlamına mı gelir?

Kim nerde abartıyor? Abartılsa dahi seni geren nedir?
Hep ana sayfamda olması kanalı önerime ilgilenmiyorum seçeneklerine tıklasam bile çıkmıyor ana sayfamdan o yüzden.
Çoğu kişinin ''çocukluk'' çağında izlediği, bağ kurduğu, seyrederken keyif aldığı bir insan olduğu için olabilir. Ben de şahsen kendisini izlerdim bir ara. Ölümüne de bayağı üzüldüm. Bu durumda sizi geren ne var anlamadım.
Hep ana sayfamda olması.
İnsanlar seviyor ki paylaşıyor. Seni rahatsız eden ne?
Hep ana sayfamda olması artık yetti.
Hayır. Herkes tanımaz. Çok ünlü biri değil.

Abartıldığını ilk defa senden duyuyorum.

Bunun konuyla ne alakası var? Boşa duyar kasma.

Abartıldığını nerede gördün? Cem Korkmaz'ın olduğu videoların altına Allah rahmet eylesin gibi yorumların yazılması abartıldığı anlamına mı gelir?
1 Yolda geçen genç 15-16 yaşında birine sorsan tanır.
2 neden abartılıyor çünkü hep ana sayfamda olduğu için sıkıldım başka videolar izleyemiyorum.
3 Ben benzetme yaptım amacım duyar değildir insanlara kendi görüşümü sunmaktır.
4 6-7 yıldır gündemde olan bir kişi olduğu için.
Bırakın da bir zahmet, millet kime yas tutacağını da size sormasın.

Tamam yas tutmasına karışmam ancak 1 kanal 2 günde 1 nasıl Cem Korkmaz sad edit, diye video paylaşabilir tamam çok seviyorsundur da haftada 1 paylaş o zaman ve o videolarda benim ana sayfama geliyor engelliyorum gene ve gene.

Son düzenleme:
Herkes, Cem Korkmaz'ı tanır. Mediacraft'ta video çeken biriydi ve vefat etti ancak çok abartılıyor. YouTube tarihinde ne nice YouTuber'lar öldü ama 2 günde solup gittiler şimdi size sorsam 6 yıl önce şehit olan kahraman bir Türk askerinin adını sorsam hepiniz susarsınız.
Biliyorum, bazı kişiler kızgın atacaklar. Atsınlar, umurumda değil. Mesela Kobe Byrant YouTuber olmasa bile milyonların tanıdığı bir basketbolcu. Vefat etti, Allah rahmet eylesin ancak 1-2 haftada püf unutuldu ama Cem Korkmaz 6-7 yıl olmasına rağmen bir şekilde gündemde duruyor. Bir örnek daha vereyim; Eriksen, Danimarka-Finlandiya maçında kalp krizi geçirdi ve gündem oldu. 1-2, en fazla 4 haftada unutulacak. Bekleyin ve görün. Cem Korkmaz'ın bu kadar abartılmasının nedeni nedir ya?

Cem Korkmaz ile Türk askerini bir tutan zihniyet. :(

Hep ana sayfamda olması kanalı önerime ilgilenmiyorum seçeneklerine tıklasam bile çıkmıyor ana sayfamdan o yüzden.

Hep ana sayfamda olması.

1 Yolda geçen genç 15-16 yaşında birine sorsan tanır.
2 neden abartılıyor çünkü hep ana sayfamda olduğu için sıkıldım başka videolar izleyemiyorum.
3 Ben benzetme yaptım amacım duyar değildir insanlara kendi görüşümü sunmaktır.

Tamam yas tutmasına karışmam ancak 1 kanal 2 günde 1 nasıl Cem Korkmaz sad edit, diye video paylaşabilir tamam çok seviyorsundur da haftada 1 paylaş o zaman ve o videolarda benim ana sayfama geliyor engelliyorum gene ve gene.
Bugüne kadar hiç ana sayfama düşmedi ilginç.

Hep ana sayfamda olması.

1 yolda geçen genç 15-16 yaşında birine sorsan tanır.
3 ben benzetme yaptım amacım duyar değildir insanlara kendi görüşümü sunmaktır.

Tamam yas tutmasına karışmam ancak 1 kanal 2 günde 1 nasıl cem korkmaz sad edit, diye video paylaşabilir tamam çok seviyorsundur da haftada 1 paylaş o zaman ve o videolarda benim ana sayfama geliyor engelliyorum gene ve gene.

Kardeş senin anasayfanı ne yapalim bize ne yani.

İnsanların hayatına neşe katmış, insanlarda onu sevmiş. Seni bu kadar rahatsız eden ne anlamadım?
Şehitler ile karşılaştırılacak bir insan değil, saçma saçma karşılaştırma yapmayın.

Geri
Yukarı