Cem Yılmaz yaşlandı mı?

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar Cem Yılmaz'ın gösterisinden küçük bir kesit gönderdiler sizce Cem Yılmaz yaşlandı mı. Dün izledim çok ama çok üzüldüm ya. Şimdiye kadar ben Rusya'da görmedim böyle komedyen. Türkiye'de gerçekten en saygı duyulması gereken insandır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha 3 hafta önce gördüm Cem Yılmazı, kurstan çıktık 10 gördüm metre öteden gördüm, resim çektireyim dedim ancak otele girdi. Kurstaki arkadaşım çektirdi, onun çalıştığı otele girdi diye. ;)

Sizce Cem Yılmaz daha ne kadar devam edebilir komedyenliğe?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hayatım boyunca yaptığım en aptal espri ile salonu kahkahalara boğabilecek bir insan. Cem Yılmaz yapsa gülerdin dimi sorusu zaten buradan geliyor.

Ben de Ata Demirer ve Cem Yılmaz'a inanılmaz sevgi, saygı duyarım. Özellikle de Ata Demirer çok komiğime gider. Adam her şeyden bir malzeme çıkartıyor gerçekten.

Böyle insanlar zor gelir dünyaya. Değeri bilinmesi gerek. Ki bence biliniyor da.

İnternetten başka ülkelerin komedyenlerini izlediğimde esprilerin ne zaman geçtiğini bile anlamıyordum. Ama bu insanların hayatı komedi.

Mesela Ata Demirer'in o mimikler on numara muhteşem. Cem Yılmaz'ın çıkarttığı o sesler harika harika.
Her insan er veya geç ölümü tadacaktır kardeşim.
Yaşlanan ruhları değil, bedenleri sadece.

Benim hayatım boyunca yaptığım en aptal espri ile salonu kahkahalara boğabilecek bir insan. Cem Yılmaz yapsa gülerdin dimi sorusu zaten buradan geliyor.

Ben de Ata Demirer ve Cem Yılmaz'a inanılmaz sevgi,saygı duyarım. Özellikle de Ata Demirer çok komiğime gider. Adam her şeyden bir malzeme çıkartıyor gerçekten.

Böyle insanlar zor gelir dünyaya. Değeri bilinmesi gerek. Ki bence biliniyor da.

İnternetten başka ülkelerin komedyenlerini izlediğimde esprilerin ne zaman geçtiğini bile anlamıyordum. Ama bu insanların hayatı komedi.

Mesela Ata Demirer'in o mimikler on numara muhteşem. Cem Yılmaz'ın çıkarttığı o sesler harika harika.
Her insan er veya geç ölümü tadacaktır kardeşim.
Yaşlanan ruhları değil, bedenleri sadece.

Rahat ol, kesin komedyen olursun sen :D

Ama kardeşim gerçek anlamda söylüyorum şuanda Üsküdar Ticaret Anadolu Meslek lisesindeki neredeyse tüm hocalar bizim sınıftan şikayetçi.
Tek sebep her şeye gülüyor olmamız.
Örnek veriyorum : Tarih dersindeyiz, hoca şunları söylüyor:
Evet arkadaşlar Fatih Sultan Mehmet surları yıkmak için top yaptırdı. Biz hemen Fatihin topları falan kopuyoruz :D
Bu da bizim Kenan Komutanımız :D Sınıfta resimleri bile var inanır mısın :D Fath değil ben kuşattım İstanbul'u falan diyor :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de Cem Yılmaz'ın konserine gitsek solunum yetersizliğinden yığılıp kalırız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı