Cemal Enginyurt: “Millet İttifakı'nın adayı, Ankara Meydanı’nda açıklanacak

Mansur aday olursa anneme tembih ederim Iyip'e atsın kendimde zafere basacağım halkı dinledikleri için ayrıca CHP %25 geçemez çünkü kk güzel sıvıyor son 1 senedir rahmetli Enes olayı ile başladı o gün bu gündür koz üstüne koz veriyor.

Demokrat dedemiz Türban sorununu da çözüp helalleşecek daha. :D

Hocam hangi tarihte açıklanacak?
Hocam bu ne zaman yapılacak miting yani. Ne zaman açıklanacağı belli mi yoksa daha tarih verilmedi mi? Ben pek takip etmem ama bu konuyu cidden merak ediyorum.

Tarih belli değil sanırım. Seçime bir kaç ay kala da olabilir. Açıklandığında yeni bir konu olarak tekrar açılır.
Ben sormuştum hocam buyrun.

@495477 @Alizm @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Slow Slow. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kılıçdaroğlu aday olmasında patates kızartmasına bile razıyım.

Son oylar bu şekilde, millet ittifakı kazanacak gibi.

Eki Görüntüle 1551683

Mansur Yavaş aday olursa CHP minimum %40 alır.
KK aday olursa zor gibi güneydoğu ve Doğu Anadolu'da HDP yakınlığından dolayı hiç sevilmeyen biri.

Herkes KK aday olursa şunu yaparım demişte kimse KK aday olmazsa ne yapacağını söylememiş. KK aday olmazsa akşam bakkaldan 5-6 kasa bira alıp dağıtacağım. Bunu kutlamazsak olmaz.

Açıkçası Mansur Yavaş genel başkan olursa daha iyi olur, ama İmamoğlu olsa da olur. Siyaseti KK'dan çok daha etkili. İmamoğlu, KK'nın başörtüsü gibi gündemde olmayan şeyleri gündeme getirmez.
İmamoğlu'nu aday yapmazlar. Kendi partisinin ona karşı yaptıkları ortada. Ancak evet, Kemal'den çok daha etkili bir siyasetçi. Hitabet ve kitle kontrolü açısından Erdoğan'a en yakın isim.

Geri
Yukarı