Cep telefon numarası sağlayan web servisi var mı?

fixit

Kilopat
Bana yurt dışından(özellikle ABD, Avrupa) cep telefonu numarası sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde, uzun süreli kullanabileceğim bir web servisi var mı? Bir nevi VDS hizmeti gibi. Neredeyse tüm platformlarda cep telefonu artık kayıt veya işlem yapmak için istenmekte. Türkiye numarası bazen kısıtlama ve engel(PayPal vb.) Çıkartabiliyor. Sanal numara sağlayan uygulamalar çok sağlıklı ve uzun süreli olmuyor. Dediğim tarzda güvenilir ve sorunsuz kullanabileceğim, bana özel yurt dışı menşeli cep telefonu numarası sunan bir servis var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana yurt dışından(özellikle ABD, Avrupa) cep telefonu numarası sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde, uzun süreli kullanabileceğim bir web servisi var mı? Bir nevi VDS hizmeti gibi. Neredeyse tüm platformlarda cep telefonu artık kayıt veya işlem yapmak için istenmekte. Türkiye numarası bazen kısıtlama ve engel(PayPal vb.) Çıkartabiliyor. Sanal numara sağlayan uygulamalar çok sağlıklı ve uzun süreli olmuyor. Dediğim tarzda güvenilir ve sorunsuz kullanabileceğim, bana özel yurt dışı menşeli cep telefonu numarası sunan bir servis var mı?
Ücretsiz olanları aynı anda birden fazla kişi kullanıyor. Ücretlileri sadece sen kullanıyorsun fiyatları 3-4 dolar bandında.

Cevap için teşekkürler ancak hangi servisten bahsediyorsunuz?
Ücretsiz public olan.

Ücretli kişisel olan.

Ücretsiz public olan.

Ücretli kişisel olan.

Bunu biliyorum benzer şekilde mail servisi de var ancak bunlar kısa süreli belki de tek kullanımlık numaralar. Açıkçası pek güvende vermiyorlar. Benim için çok uzun süreli ve sorunsuz kullanım olması gerekli. Para hiç önemli değil.

Geri
Yukarı