Cep Telefonu Tavsiyesi 2013

Mc_Shagy

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Açıkcası İos kullanıyorum ama Android düşünmeye başladım. Şarjı iyi giden büyük ekranlı ve özellikli bir cihaz düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe bağımsız. İyi forumlar

P

pusat57

Ziyaretçi
Bütçe sorun değil mi yani bağımsız derken eyer öyleyse en iyiler önerilir büyük ekran istiyorsan s4 5 inç yetmez mi ?

KS
M

Mc_Shagy

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bütçe sorun değilmi yani bağımsız derken eyer öyleyse en iyiler önerilir büyük ekran istiyorsan s4 5 inç yetmezmi.?
Olabilir. Önerileri değerlendirip bir cihaz da karar vermek için konu açtım. Evet bütçe sorun değil.

P

pusat57

Ziyaretçi
O zaman ben S4 derim kullanım kolaylığı olsun istediğin gibi ekran büyüklüğü ve performansı ile olsun her türlü s4 derim. :)

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
Çıkacak olan Xperia Z Ultra olabilir, HTC One olabilir.

KS
M

Mc_Shagy

Hectopat
En iyi cevaplar
0
KS
M

Mc_Shagy

Hectopat
En iyi cevaplar
0
HTC One Max çıkacak bildiğim kadarıyla. Onu tavsiye edebilirim. Ya da Xperia Z Ultra. Ayrıca Galaxy Note 3'ü de bekleseniz iyi olur.
Anlaşılan daha beklemek lazım. Ama en azından Site Yöneticilerimiz bu konumu açık tutarlarsa, tavsiyeleri takip edebilirim. Bu şekilde de iyi bir cihaz sahibi olabilirim. Şu an için İphone 5 kullandığımdan sorun yok zaten. Ama 1 sene oldu, yenilemek istiyorum. Forumun satış bölümü bilmiyorum. Ama isteyen olursa yeni cihaz bulduğumda da sorunsuz ve temiz cihazımı satın alabilirler. İyi forumlar

Yukarı