Cep telefonum çalındı

ramazan2335

Hectopat
Daha fazla  
Redmi Note 8 Pro sahibiydim parkta biraz uyuklarken iki kişinin gaspına uğradım yarın savcılığa gideceğim sizce telefonum bulunurmu?

Soru 1- Telefonunuzun şifresi var mıydı?
Soru 2- Telefonunuzun interneti açık mıydı?
Soru 3- Telefonunuzun konum bilgisi açık mıydı?

Telefonda şifre var ve sıfırlarlar ise telefon kilitlenecektir. Mi hesabı ekli mi telefonda?
Soru 2- Telefonunuzun interneti açık mıydı?
Soru 3- Telefonunuzun konum bilgisi açık mıydı?
Bunlar kapatılıyor, açık olsa kapatırlar yani.

Bu arada, telefonda TWRP yüklü ise ekran kilit şifresini kaldırabilirler. Bunun için bir .zip var. Flashlayınca parmak izi, desen vesaire tüm şifreler siliniyor.

Son düzenleme:
Hocam telefon TWP üzerinden sıfırlanmıyor mu. Umarım TWRP üzerinden rom yüklenirken şifre varsa kilitleniyordur.

Telefonun kilidi var ise kapatamazlar.
Kapatılıyor. Şu an video çekiyorum, yüklerim şimdi YouTube'a.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazda şifre olsa bile GPS, Wi-Fi gibi ayarlar kapatılabiliyor. Şimdi çektim videoyu.
@nikoplotis
Hocam telefon TWP üzerinden sıfırlanmıyor mu. Umarım TWRP üzerinden rom yüklenirken şifre varsa kilitleniyordur.
ROM yükler veya sıfırlarsa Xiaomi cihazı kilitliyor. Mi hesabının şifresinin girilmesini istiyor. Bunu açmaları için saf android ROM kurmaları gerekiyor. Yoksa bunun çözümü yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı