Cep telefonunuzun hiç ekranı kırıldı mı?

Cep telefonunuzun hiç ekranı kırıldı mı?

• Hayır

Oy: 77 38,5%
  • Evet

Oy: 113 56,5%
  • Cep telefonum yok.

Oy: 10 5,0%

• Oy verenlerin toplamı
    200
Bende GM 8 GO var 2 yıldır kullanıyorum canım sıkılıp duvara faln fırlatıyorum boş zamanlarda 750 TL ama sağlam çıktı işte en son CS oynuyordum toxicler bastı oyunu bende sinirden gaza gelip yatağa fırlattım duvara çarpıp oradan mermere düştü altında cam yok param parça ama hala çatır çatır çalışıyor.
:D Ne kadar sağlam telefonmuş.

1 tane Samsung star (nedensizce dokunmatik çalışmadı).
1 tane Redmi 6 (taşa çarptı).
1 tane VIA M4 (fayans reisin suçu).
1 tane Tab M10 (99. kalite stok ekranıyla).

Ben hiçbir telefonumun orijinal ekranını kıramadım ama son telefonum olan Nokia 6 2017'yi bataryasını değiştirirken iç ekrana zarar verdiğim için yan sanayi ekranla kullanıyordum, kapıya hafifçe vurmamla ekran darmadağın olmuştu. Daha sonrasında orijinal camını çekiçle kırmayı denedim, amacım ne kadar sağlam olduğunu görmekti, üstüne defalarca çekicin sivri tarafıyla vurmama rağmen kıramadım.(gorilla glass 3) Demek ki ekranına dokunmamış olsaydım o telefonu da mis gibi kullanırmışım. Şu an POCO X3 kullanıyorum bakalım buna ne olacak?

Defalarca kez :D Lumia 820 telefonumun ekranını 2 kez , Galaxy S4 Mini 1 kez, Huawei G8'i 2 kez ekranını kırdım. Şu an Galaxy S8 kullanıyorum. Yan sanayi ekran fiyatı 120-130 dolar civarında. 1 Yıldır 1 saniye bile ekran koruyucusuz kullanmadım. Çok sakarım :/
Güncelleme: S8'imin ekran koruyucusunu birkaç kere kırdım. Arka camını da bir defa kırdım. Şu an iPhone XS kullanıyorum ve ekranını 2 kere arka camını da 1 kere kırdım :D Henüz tamir ettiremedim ve her geçen gün dolar arttığı için tamir masrafı artıyor :(

Geri
Yukarı