CEPTETEB tarzı bankacılık mı yoksa geleneksel bankacılık mı?

RythoN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CEPTETEB gibi internet bankacılığı olan bankayı kullanmak mı daha mantıklı yoksa kampanyaları için İş Bankası / Yapı Kredi kullanmak mı? Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank'tan hangisi daha iyidir? Üniversite öğrencisi için? Babamdan Ziraat ek kart var ama kendime genellikle internet harcamalarım için kullanacağım bir kredi kartı arıyorum, hangisi daha mantıklı olur?

@Tim hocam bu işlerden anlıyor gibisiniz yardımcı olabilir misiniz kararsız kaldım, bakıyorum bayağıdır fakat henüz kafama oturtamadım tam olarak.

Kesinlikle İş Bankası öneririm.

İş bankasını da öneren çok, orada en çok sıkıntı olacak şey eft/havale ücreti olması. Sanırım bu tüm bankalarda var o yüzden CEPTETEB kredi kartı alıp kullanmak daha mantıklı geldi emin olamadım.

Kendinizi bir banka ile sınırlamak yerine avantajlı olan bankaların hepsini kullanabilirsiniz. İş Bankası ve Yapı Kredi kredi kartları gerçekten çok iyi. Öğrenciler için İş Bankası daha uygun. Yapı Kredi’de gençlere özel fazla kampanya yok. Ücretsiz para transferi için CEPTETEB hesabı açabilirsiniz.

İş bankasını da öneren çok, orada en çok sıkıntı olacak şey eft/havale ücreti olması. Sanırım bu tüm bankalarda var o yüzden CEPTETEB kredi kartı alıp kullanmak daha mantıklı geldi emin olamadım.
Kampanya olarak İş Bankası'nın üstüne yok fakat sizden EFT ücreti alacak. Tavsiyem yanında Enpara kullanmanız.

Kendinizi bir banka ile sınırlamak yerine avantajlı olan bankaların hepsini kullanabilirsiniz. İş Bankası ve Yapı Kredi kredi kartları gerçekten çok iyi. Öğrenciler için İş Bankası daha uygun. Yapı Kredi’de gençlere özel fazla kampanya yok. Ücretsiz para transferi için CEPTETEB hesabı açabilirsiniz.
Hocam Halkbank yeni bir kart çıkarmış öğrenciler için. Zaten Paraf ile oldukça bonkör bir şekilde para puan, indirim sağlıyordu. Bunu öğrenciler için de sunuyor ve birçok avantajı da mevcut. Bu kartı da incelerseniz memnun olurum. Çok yeni bir kart ama ben başvurdum. Paraf tecrübesi olanlar için kaçırılmaz fırsat.

Geri
Yukarı