Cerberus Black vs Tronsmart Sono

Bütçe
270

Fuzuliemir

Hectopat

Tronsmart Sono Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Bu 300TL olmuş ama sürekli çıkıp iniyor fiyatı o yüzden 250 olarak değerlendirin 250'ye düşünce alacağım çünkü.

Aynı fiyat bandında sizin bir öneriniz varsa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cerberus gerçekten eski bir kulaklık. Dediğiniz gibi Sono için 300 lira fazla gibi, 250-260 liraya alınabilir ama. Ucuza bulunabilirse Gamenote H2002D de alınabilir.
Eski olduğunun farkındayım ama Asus markasını görünce ürünün ne zaman üretildiğinin pek bir önemi yok diye düşündüm, o zaman ki incelemelere baktım baya güzel hiç kötü söz yok. Ses kasmak için çok ideal olduğunu söylüyorlar (2015 yılında düzenlenen turnuvalarda filan kullanılmış ne kadar doğru bilemem ama) bir hoşuma gitmedi değil o yüzden karşılaştırmak istedim.

Eski olduğunun farkındayım ama Asus markasını görünce ürünün ne zaman üretildiğinin pek bir önemi yok diye düşündüm, o zaman ki incelemelere baktım baya güzel hiç kötü söz yok. Ses kasmak için çok ideal olduğunu söylüyorlar (2015 yılında düzenlenen turnuvalarda filan kullanılmış ne kadar doğru bilemem ama) bir hoşuma gitmedi değil o yüzden karşılaştırmak istedim.
Ürün eski olduğu için sıfır olma ihtimali düşük olabilir. Ayrıca Sono'nun özellikleri daha iyi gibi.

Bence sono ama 300 mü olmuş ya, geçen 260'dı.

Evet gerçekten çok fazla yükselmiş 200TL'nin altındayken almalıydım.
Ürün eski olduğu için sıfır olma ihtimali düşük olabilir. Ayrıca Sono'nun özellikleri daha iyi gibi.

Onu hiç düşünmedim, sono çok uzun zamandır aklımdaydı aslında ama birkaç kullanıcı yorumu okuyunca ses kasmada pek iyi olmadıgını söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı