Çerezlikte oyun önerisi

JamesBond007

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, CoD Warzone'da Battle Pass aldığım için sürekli bu oyunu oynuyorum.
Bazen sıkıyor. Steam'den Hotline Miami oynuyordum ve hep ölüp ölüp durduğum için çok sarmadı. Bana düşük boyutlu çerezlik aksiyon olur ya da güldürebilecek bir oyun olur bir şeyler önerir misiniz? Sadece, hikaye modu olmasın şu anda bitirelecek çok oyunum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen sıkıyor. Steam'den hotline miami oynuyordum ve hep ölüp ölüp durduğum için çok sarmadı. Bana düşük boyutlu çerezlik aksiyon olur ya da güldürebilecek bir oyun olur bir şeyler önerir misiniz? Sadece, hikaye modu olmasın şu anda bitirelecek çok oyunum var.

Katana Zero.

Bazen sıkıyor. Steam'den Hotline Miami oynuyordum ve hep ölüp ölüp durduğum için çok sarmadı. Bana düşük boyutlu çerezlik aksiyon olur ya da güldürebilecek bir oyun olur bir şeyler önerir misiniz? Sadece, hikaye modu olmasın şu anda bitirelecek çok oyunum var.
Son zamanlarda carrion oynuyorum ve aralıksız 4 saat oynadım hoşuma gitti

Celeste öneririm çok güzel bir platform oyunudur. Aksiyon olmasa bile bir bak derim. Epic Games ücretsiz vermişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı