Çevirmek için kelebek bıçak önerisi

demokamotar

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, ben yaklaşık 1 yıldır kelebek bıçağı çevirmeye uğraşıyorum. Ve kendi kullandığım babamın aldığı bıçak çalındı. O yüzden yeni bir kelebek almak istiyorum. 150 TL bütçem var, bu arada ucu keskin olursa daha güzel olur. Eğitim için olanların şeklini sevmiyorum.

@Conficker Belasi komik olan nedir?

Son düzenleme:
Kelebek bıçak çevirmen garip değil de cidden baban sana bıçak mı hediye etti? Ben ona takıldım sadece.

Soruna gelecek olursak herhangi sıradan bir bıçakçıdan alacağın herhangi kelebek tipi bir bıçak yeterli olur. Çok çok özel bir şeye gerek yok.

Kelebek bıçak çevirmen garip değil de cidden baban sana bıçak mı hediye etti? Ben ona takıldım sadece.

Soruna gelecek olursak herhangi sıradan bir bıçakçıdan alacağın herhangi kelebek tipi bir bıçak yeterli olur. Çok çok özel bir şeye gerek yok.
Yok hocam ben Unlost'un falan videolarında gördüğümde çok hoşuma gitti istedim ve aldı. Aldığı zaten demir değildi plastikti. Cevabınız için teşekkürler.

Merhaba kardeşim ben de uzun zamandır kelebek bıcaklarla haşır neşirim türkiyeden alacagın 50 100 tl lik bıçaklar seni tatmin etmez 5 dkkada bir vidalarını sıkarsın eger sıkmazsan bu sefer de dağılır bıçak onun vidalarıda küçük olduğu için bulamazsın çöp olur anlıycagın antreman bıçakları ince oluyo çok sert sallarsan kırılır benim kırmışlığım var sana tavsiyem dh gate diye bi site var türkiyeye satan tek o site titanyum bıçaklar diye arat,bıçaklar çok güzel fiyatlarıda öyle 500 liradan 1000 liraya kadar var ama ömürlük kullanırsın ha o kadar para bulamam diyorsan eğer türk sitelerinden bak ama vidasız olmasına dikkat et

Yeni konular

Geri
Yukarı