Çevrimiçi Oyunlarda Hile Kullanımı

Apollo 11

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Astrofizik
İnsanlar neden oyunlar da hile kullanma gereksinimi duyar?

Arkadaşlar bu gerçeken çok ciddi bir problem, uzun zamandır Pubg Lite oynuyorum.
Pubg Mobile hileden dolayı bıkmış usanmış durumdaydık, ardından Liteye başladık ve son zamanlar da hile kullanımı o kadar abartı hale geldi ki, ağzımdan her türlü kötü söz çıkıyor.
Oyun oynayıp keyif alması gerektiği anlarda hile kullanmayı tercih eden bir kişinin ciddi anlamda bir doktora başvurması ve herkesten daha fazla eğitim alması gerektiğini düşünüyorum.

Rakip oyuncunun beni vurmasının 1/1000 ihtimalinde beni vurmayı başarıyor, ve aimi otomatik olarak kafaya geliyor. Duvar arkasını görüyor, speed hack kullanıyor ve daha niceleri.

Bazı hile yapan sayfaların altında "Allah senden razı olsun, ağabey sen adamsın" gibi yorumlar görüyorum. Sizce Allah bu durumdan razı olur mu?

Tamamen katılıyorum. Az önce felaket bir şekilde canım sıkılmış olarak squad'dan çıktım. Steam pubgde de hile çok büyük problem. Abartısız 10 maçın 8inde hileye denk geliyoruz daha bugün 3 kişiyi banlattık. Altı üstü bir oyun olabilir ama eğlenecek az ve sınırlı zamanım var şu çinliler oyun zevkimi ve keyfimi mahvediyor ya ağzıma geleni sayıyorum. Artık beni de toksik yaptılar.

Geri
Yukarı