Ceza Aldım Kaldırılmasını Talep Ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Evrense!

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Fan olarak onları değil bunları seç: Cooler Master Sickleflow 120Mm Mavi Led Sessiz Fan - Vatan Bilgisayar

Ayrıca o opsiyonel denen yere de fan takabiliyorsun. İçinden çıkan fanları oraya takabilirsin.
Kusura bakmayın ceza alabilirim ama konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazmak zorunda kaldım.

Bu hesabı açmak zorunda kaldım. Çünkü hesabım ceza aldı ama neden aldığını bilmiyorum.
Üst kısımda yazan bilgi bu şekildeydi: "Sistem Toplama Konu Limiti Aşımı" nedeniyle 4 Temmuz 2014 17:07 tarihine kadar yetkileriniz kısıtlandı.
Ben konu açmadım sadece yardım ediyordum. Kopyala yapıştır derken bir yanlışlık olmuştu ve bende yanlış link attım. Daha sonra bunu düzenle dediğimde sayfada hata oluştu. Yani düzeltemedim. Sonuç olarak ise 1 ay ceza aldım. İtiraz olarak bu yazıyı yazıyorum. Cezanın kaldırılmasını talep ediyorum.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerik: Konu Mesajı '4 GB USB 3,64 GB olarak gözüküyor'
Veren: (gizli bilgi), Cumartesi 16:22
Uyarının Ayrıntıları: Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj
Uyarı Puanları: (gizli bilgi) (7 Haziran 2014 tarihinde sona eriyor.)

Ortak hesaplarınızı kontrol ettim. @19456 adlı üye cezalı gözüküyor. Onun aktif cezası ise yukarıda belli zaten.

Kaldırma işlemi onaylanmamıştır.

Ortak hesaplarınızı kontrol ettim. @19456 adlı üye cezalı gözüküyor. Onun aktif cezası ise yukarıda belli zaten.

Maalesef o kişi ben değilim ve bana verilen cezaların 'Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj' adlı başlık altında olacağını hiç sanmıyorum yazımı yazmadan önce bir kaç kere kontrol ediyorum.
Ortak hesabım şudur. @Silinen üye . Lütfen yardımcı olunuz. İlginiz için sa olun.

İnsanlara yanlış cevap verdikleri için ceza vermeye başlamışsın hayırdır?
Forum dediğin yer herkesin özgür cevap verebildiği yerdir.
Bu mesajlar diğer üyeler için tavsiye niteliği taşır.
Neyse sizin işe yaramaz kurallarınızla uğraşamam.
Hesabımı kapatıyorum zaten.

Yanlış bilgi versem tamam ama yanlış bilgide vermedim sadece yanlış şeyi kopyala yapıştır yaptım. Bana göre ceza verirlerse ondan dolayı verirler. Çünkü başka bir hata yapmadım. Yaptıysam belirtseler güzel olacak ve 1-2 gün değil tam 1 ay ceza verdiler.

Yanlış bilgi versem tamam ama yanlış bilgide vermedim sadece yanlış şeyi kopyala yapıştır yaptım. Bana göre ceza verirlerse ondan dolayı verirler. Çünkü başka bir hata yapmadım. Yaptıysam belirtseler güzel olacak ve 1-2 gün değil tam 1 ay ceza verdiler.
Aman daha iyi forumlarda var.
Kafalarına göre iş yapıyolar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı