Ceza Sisteminde Köklü Değişiklik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir saat ideal bencede, hem nerde yanlış yaptığımız belirtilirse daha güzel olur.

Ceza vermenin mi anlamı olsun? yoksa karşındakine doğruyu öğretebilmenin mi?

1 saatlik ceza yiyen adam da forumda dolanıp bilgi edinebilir, 3-5 saat ceza yiyen adam da. Bir burada ne kadar bir şey anlatsak az. Karşıdakinin çaba göstermesi lazım. Kurallara uymuyorsa, buna izin verilmeyeceğini öğrenmeli. Ceza süreleri bence de az 3 ila 5 saate kadar çıkarılmalı.

1 saatlik ceza yiyen adam da forumda dolanıp bilgi edinebilir, 3-5 saat ceza yiyen adam da. Bir burada ne kadar bir şey anlatsak az. Karşıdakinin çaba göstermesi lazım. Kurallara uymuyorsa, buna izin verilmeyeceğini öğrenmeli. Ceza süreleri bence de az 3 ila 5 saate kadar çıkarılmalı.

Yanlış anladın, bence önemli olan kişinin nerde nasıl yanlış yaptığının farkına vardırılmasıdır. Amaç ceza vermek olmamalı. Bilinçli yapıyorsa ceza katlanabilir.

Ben ceza aldım mesela ama yalnışım ne bilmiyorum, dalgınlıkla illa yazarsınız bir şeyleri yanlış, devlete dilekçe yazmıyoruz sonuç olarak bu kadar kasmanın alemi yok.

Bence olmamış ben ilk başladığımdan dır 20 ceza aldım buda 20 gün eder. Süre 1 gün olunca insan daha çok dikkat etmek zorunda kalıyor. 1 gün ceza alanlara haksızlık olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı