Ceza Sisteminde Köklü Değişiklik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ne yazarsam ceza yiyorum zaten, adminler ceza vermek için birbiriyle yarışıyor galiba. Birde neyi yanlış yazdığımıda belirtseler düzelteceğim belki ama nerde?

Bu forum da ceza yememiş olan kullanıcı yoktur herhalde. Bu forumu diğer çöp forumlardan ayıran en büyük etken Türkçe'ye önem verilmesi.

Ben ne yazarsam ceza yiyorum zaten, adminler ceza vermek için birbiriyle yarışıyor galiba. Birde neyi yanlış yazdığımıda belirtseler düzelteceğim belki ama nerde?

Ben kime ceza verirsem vereyim nerede yanlış yaptığını özel mesajda belirtiyorum. Ama siz bire bir tüm cümleyi alıp kırmızıyla yanlışlarını tek tek göstermemi ve uzunca açıklama yapmamı bekliyorsanız kusura bakmayın ona gün yetmez. Mesajı düzenledikten sonra ceza verdiğim için siz sonraki şeklini görüyorsunuz ve nerede yanlış yaptım diyorsunuz. Kendi yazdığınız mesajın şeklini hatırlamıyorsunuz.

Mesajı düzenledikten sonra ceza verdiğim için siz sonraki şeklini görüyorsunuz ve nerede yanlış yaptım diyorsunuz. Kendi yazdığınız mesajın şeklini hatırlamıyorsunuz.

Yanlışı ve doğruyu görebiliyorsun. Mesajda mevcut oluyor...

Hocam yanlış ve doğru hali de gözüküyorsa daha ne o zaman :) Anlaşılmayacak hiçbir tarafı yok o zaman.

Merhaba sevgili Technopat'lar!

Uzun zamandan beri süre gelen ve bazılarınızın canını sıkan ceza sisteminde köklü bir değişikliğe gitme kararı aldık. Bu bağlamda ceza sürelerini tamamen elden geçirdik. Bundan sonra hiçbir ceza 1 gün sürmeyecek (küfür hariç). Artık en uzun ceza süresi 8 saat olacak.

Yeni ceza tablosu şu şekildedir:

Reklam İçerikli Mesajlar (Spam ise Spam-O-Matic ile Dünya Çapında Ban)1 Puan1 Saat
Diğer Üyelere Hakaret1 Puan1 Gün
İmza Kuralları İhlali1 Puan1 Saat
Uygunsuz Dil1 Puan8 Saat
Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj1 Puan1 Saat
İçerikle ilgisi olmayan konu başlığı1 Puan1 Saat
Yanlış kategoriye konu açma1 Puan1 Saat

Kısacası cezalar artık sadece 1 saat sürecek ve bir saat içinde kuralları okuyup anladıktan sonra Türkiye'nin en tecrübeli, ileri teknik bilgiye sahip yönetici ve kullanıcılarının olduğu, sorunuza en hızlı cevap alacağınız forumu, Technopat Forum'da soru sormaya devam edebileceksiniz.

Lütfen cezaların ve kuralların forumu düzenli tutmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için yürülüğe konulduğunu unutmayın.

sevgiler.
Recep Baltaş
İlk forum üyeliğim de en güzel yeri bulmuşum. Asker de iyi 12'den vurduğum olmadı ama bu seçimimde oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı