Ceza süreleri sizce nasıl?

Ceza süreleri uzatılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    132
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence gerek yok, ceza süreleri yeterli ama bazı ufak hatalarımızda düzeltseler, uyarı atmasalar çok iyi olur.
Yazım denetiminden düzeltiyorum olduğu kadar kusura bakma ama benim hayatım mesleğim burası değil kafa dağıtmaya geliyorum ben buraya o kadar dikkat edip triplere girmenin anlamı olduğunu düşünmüyorum.

Moderatör müydünüz ya? :D.

@Zcherby Platformun kuralları belli, kurallara uymayanlara da ceza verilmesi normal. Yazım kurallarıyla ilgili cezalarının hepsinin doğru olduğundan şüphem yok, diğer cezaların için durum nedir bilemem.

Moderatörleri hep bu şekilde hayal etmişimdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada cezalarına itiraz edenler için diyorum, bence moderatörleri denetleyen bir üst yönetici olması lazım. Zaten bir moderatörün başkasının verdiği cezaya müdahale etme hakkı yok pek. Böyle olunca da haksız bir ceza atınca cezayı veren kişinin "Özür dileriz, bir yanlışlık olmuş." demesini beklemek saçmalık olur. :ROFL:

Burada cezalarına itiraz edenler için diyorum, bence moderatörleri denetleyen bir üst yönetici olması lazım. Zaten bir moderatörün başkasının verdiği cezaya müdahale etme hakkı yok pek. Böyle olunca da haksız bir ceza atınca cezayı veren kişinin "Özür dileriz, bir yanlışlık olmuş." demesini beklemek saçmalık olur. :ROFL:
Yöneticiler bulunuyor. Yöneticiler sayesinde olayı çözdüğüm oldu.

🤣 Kesinlikle Grand Moderatör olmalı bence de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı