Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam diğer cezalarınki evet uzayabilir ama yazım hatası vs. gibi durumlarda 1 saat bence iyi.

Fazlaca tekrarlanması halinde uzatılması taraftarıyım. 5 mesajı da üst üste yazım hatası dolu olan birisini 1 saat kesmiyor.

Mod konusundan sonra bir 17 sayfa da bunu okuyamayacağım. Doğrudan yazıyorum:

Bu ne ya? Son zamanlarda o kadar çok yazım kurallarına zerre özen gösterilmemiş mesajlar görüyorum ki... Mesajlari okunmayan adamların konuları onaylanıyor. Raporluyorum ama sona bakıyorum ki moderatör mesajı bile düzenlememiş. Baktım olmuyor bıraktım raporlamayı. Bu sefer de yazim yanlışı olan mesajı alıntılamaktan ceza yedim 🤣

Troll konular ve üyeler bir ara çok artmıştı. Pek aktif değilim ama gördüğüm kadarıyla son zamanlarda daha iyi bu durum. Erkekler soruyor kategorisinin gelmesi de mükemmel olmuş gerçekten. Bıkmıştık yahu. Hem onlar kurtuldu hem biz.

Ben arttırılması taraftarıyım. Arttırılmasa bile azaltmayın. Anketi görünce şok oldum.

Çok gereksiz yere ceza veriyor moderatörleriniz, başlığında imlanın i'si olmayan konular ortalıkta uçarken -de -da'yı ayırmadım diye yediğim cezaların süresi çok uzun, bir keresinde çoklu hesap diye ceza vermişler kanıtlayın dedim hiçbir geridönüş alamadım. Boşu boşuna ceza veriyorlar.

Raporluyorum ama sona bakıyorum ki moderatör mesajı bile düzenlememiş. Baktım olmuyor bıraktım raporlamayı. Bu sefer de yazim yanlışı olan mesajı alıntılamaktan ceza yedim
Merhabalar, Ağustos ayı dahil gönderdiğiniz geçmiş raporları kontrol ettim. 1 tane yazım kuralları hakkında rapor göndermişsiniz onu da moderasyon düzenlemiş.

Son düzenleme:
Cezaların süresinden önce sebepleri düzenlensin. Saçma sapan büyük küçük harf hatası yüzünden cezalar alıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı